Astra F Kullanıcıları Buraya

Hakan benim araça fren kaliper gerekti servis 400 dedi 100 cıkma aldım.. yazacağım yerde cıkma ne arasan ( sadece OPEL )ben de nette buldum bı sor istersen opelonka diye arat bi sor belki uygun bişiler kıstırısın

Abi burası gerçekten işe yarar saolasın... Mesela gsi tamponu arayanlar burdan bulabiliriler..Yada gls tamponu.....İşte size on numara adres....

Abi burası gerçekten işe yarar saolasın... Mesela gsi tamponu arayanlar burdan bulabiliriler..Yada gls tamponu.....İşte size on numara adres....

ankarada olsa süper olurdu burda bi oto güven var ama ondada pek bişe yok şansına bizim araçlardan hurda düşerse :D yoksa ellerinde parça yok hiç ama yeni kasaların zibil gibi var

Arkadaşlar birşey sorucam...Bu vites körüğünün ve el fren körüğünün derisinin dökülmesini nasıl önlüyorsunuz...Bunun pratik bir yolu varmı,benim yapabileceğim bişey mesela...

ankarada olsa süper olurdu burda bi oto güven var ama ondada pek bişe yok şansına bizim araçlardan hurda düşerse :D yoksa ellerinde parça yok hiç ama yeni kasaların zibil gibi var

Önder adamlara bir ulaş,sor bakalım belki istediğini bulabilirsin..Belkide uygun bir şekilde yollayabilirler...

Arkadaşlar birşey sorucam...Bu vites körüğünün ve el fren körüğünün derisinin dökülmesini nasıl önlüyorsunuz...Bunun pratik bir yolu varmı,benim yapabileceğim bişey mesela...

abi bizimkide baya soyuldu en iisi git bi tuningçiye takım halinde al onları suni deri olunca ucuz oluyo baya 18 ytl falan demişlerdi normal derisi 50 ytl

Beyler Angel Eye Far Izmirde Nerden Bulabiliriz...forumda F Kasa Olup Angel I Olan Var Mi Ya??

Geçmiş olsun Hüseyin abi, lpg ile ilgili bi ayar sorunu olabilir sanki ?? inşallah masrafsız bişeydir
zaten bu meretler hep para yokken arıza yapıyolar :rolleyes:

güle güle kullan Halil. hayırlı olsun

bu arada Mutlu ilk resimdeki gsi da polo jant kapağı mı var bana mı öyle geldi???

Hayırlı olsun halil.inşallah verimli olur kardeş.gelişmeleri bekliyoruz:rock

Halil hayırlı ugurlu olsun...İnşallah sorunsuz bir şekilde kullanırsınn...Mali problemleri düzeltince bende taktırıcam nasipse..Darısı bizim başımıza..

Hakan valla bilmiyorum polo jantımı ama o jantın yerinde daha güzel bir şey olabiilirdi..

teşekkürler; aracın gidişi falan gayet güzel; şu an ölçüm yaptım şehir içinde 20 ykr yakıyor km de eğer böyle devam ederse gayet ekonomik gibi gözüküyor....

benzinle şehir içi 200 bin mi????heralde yanlış anladımm....pardonnn pardonnn....ösür yanlış anlama olmuss...

Halil kardeşimm...O kapıdaki solüsyonlar ne öle yaa..Temizlik delisisin galiba....Her dakka hazır ve nazır..:)

benzinle şehir içi 200 bin mi????heralde yanlış anladımm....pardonnn pardonnn....ösür yanlış anlama olmuss...

benzinle değil lpg ile 20 ykr/km...

Halil kardeşimm...O kapıdaki solüsyonlar ne öle yaa..Temizlik delisisin galiba....Her dakka hazır ve nazır..:)

biraz öyleyimdir ; araba aldığımda çok kirliydi,temizle temizle bitmiyor,yavaş yavaş bişeye benziyor, eski sahibi hiç yıkamamış kanımca....

Geri