Astra F Kullanıcıları Buraya

apaçi istanbulda çok...ışıklarda duruyorum,araba homurdanıyo biraz.yanımda pug lar dip gaz yapıp duruyolar..sinek gibi ufacıcıklar zaten..ne looser lar ya..kalkalım durumlarına giriyolar..N ye alıp azıcık gaz veriyorum,alıyo kekler:D:D sonra patinajla kalkıyolar ben duruyorum,sakince kalkıyorum:D:D:D

akıl fukaraları:D:D:D

apaçi istanbulda çok...ışıklarda duruyorum,araba homurdanıyo biraz.yanımda pug lar dip gaz yapıp duruyolar..sinek gibi ufacıcıklar zaten..ne looser lar ya..kalkalım durumlarına giriyolar..N ye alıp azıcık gaz veriyorum,alıyo kekler:D:D sonra patinajla kalkıyolar ben duruyorum,sakince kalkıyorum:D:D:D

akıl fukaraları:D:D:D
eheheh otoban faresi diolar ya kendilerine :D kedi gelir arkanızdan yer sizi demek lazım :D:D
:D :D :D o da çok zevkli
hatta bazen gazın dozunu kaçırıp el frenini çekip arabayı zıplatıyodum durduğum yerde
iyice coşuyolardı :D:D

valla şu ana kadar gördüğüm en apaci araçlar pug lar..hep söylüyorum modifiyelisi standardı gti falan fark yok..bugün daha oldu.inönü stadının ordaki ışıklarda.yokuş aşağı inen ve 15 metre sonra sola dönüş olan ışıkta duruyorum,adam gaz veriyo..tam bir angutyus

bu arada yakında bi sticker ile karşınızda olucam.buda arabamın lakabını zenci.....na çıkarcak [ipucu isteyene söyliyim,bi hayvan ve looney toons karakteri;)]

başka bi topicte söylediğim yol tutuşuyla ilgili başımızdan geçen komik olayı anlatıyım :D

kavacık-riva yolunu bilen bilir acarkentin bi ara yıkılması gündemde olan acaristanbulun önünden filan geçen geniş bol virajlı kaymak gibi asfaltı olan bir yol :D genelde o yolda hafta sonları piknikçiler olur yani bol miktarda apaçi diye adlandırdığımız arkadaşlarla da karşılaşırız. neyse konuya dönelim:D

bi akşam o yol için normal bi sürat olan 90-110 km arası bi süratte giderken bi doblo yaklaşık 40-50 km hızla gidiyordu arabayıda babam kullanıyordu hiç yavaşlamadan dobloyu gördüğü anda direk sağa geçti daha uzaktayken tabi böyle birşey bekleyen dobloda asıldı gaza biz uzakta ve araba düşük devirde olduğundan karşıdanda araba geliyordu çok zorlamadan tekrar girdik şeride ama hız o sırada 140 civarı filan oldu. biz şeride girdikten sonra öndeki arkadaş tekrar hızını azaltmaya başladı babam geçmek için sinyal verince tekrar gazladı. babam o yolu bizim dobloylada gittiği için hangi viraja nası girilmesi gerektiğini bildiğinden bana azıcık eğlenelim mi dedi:D ben doğal olarak evet dedim :D tam viraja yaklaşırken babam sinyali verip hafif geçicekmiş gibi yapıp adamı gaza getiriyor adam virajlara çok yüksek hızlarda giriyordu en son bi virajda iyice gaza geldi 120 civarı bi hızla girdi şeritten çıktı hafif sağ sol yaptı bizde o sırada yanından 140la gayet düzgün bi şekilde geçip gittik :D yanından geçerken adamın yüzüne baktım gözler faltaşı gibi açılmış :D yusuf yusuf bi durumdaydı:) :) :)

başka bi topicte söylediğim yol tutuşuyla ilgili başımızdan geçen komik olayı anlatıyım :D

kavacık-riva yolunu bilen bilir acarkentin bi ara yıkılması gündemde olan acaristanbulun önünden filan geçen geniş bol virajlı kaymak gibi asfaltı olan bir yol :D genelde o yolda hafta sonları piknikçiler olur yani bol miktarda apaçi diye adlandırdığımız arkadaşlarla da karşılaşırız. neyse konuya dönelim:D

bi akşam o yol için normal bi sürat olan 90-110 km arası bi süratte giderken bi doblo yaklaşık 40-50 km hızla gidiyordu arabayıda babam kullanıyordu hiç yavaşlamadan dobloyu gördüğü anda direk sağa geçti daha uzaktayken tabi böyle birşey bekleyen dobloda asıldı gaza biz uzakta ve araba düşük devirde olduğundan karşıdanda araba geliyordu çok zorlamadan tekrar girdik şeride ama hız o sırada 140 civarı filan oldu. biz şeride girdikten sonra öndeki arkadaş tekrar hızını azaltmaya başladı babam geçmek için sinyal verince tekrar gazladı. babam o yolu bizim dobloylada gittiği için hangi viraja nası girilmesi gerektiğini bildiğinden bana azıcık eğlenelim mi dedi:D ben doğal olarak evet dedim :D tam viraja yaklaşırken babam sinyali verip hafif geçicekmiş gibi yapıp adamı gaza getiriyor adam virajlara çok yüksek hızlarda giriyordu en son bi virajda iyice gaza geldi 120 civarı bi hızla girdi şeritten çıktı hafif sağ sol yaptı bizde o sırada yanından 140la gayet düzgün bi şekilde geçip gittik :D yanından geçerken adamın yüzüne baktım gözler faltaşı gibi açılmış :D yusuf yusuf bi durumdaydı:) :) :)

peder saglam kapak yapmışş vallaa helal olsunnn :kop::kop::kop::kop::kop::kop:

ya arkadaşlar bu arabayı çalıştırınca yağ ışığı 2-3sn falan sonra sönüyo normal değil deme??benim keçeden kaçırıyor zaten....

valla benim hem dışına hemde içeriye kacırıoo..direksiyon kutusu dediler ustalar (2 3 servise götürdüm) benim anlamadığım yag hiç eksiltmiyor.tamir edilebilirmiş(200 ytlye) şimdilik bi zararı yok...ama ben inanmıyorum direksiyon kutusu olduğuna ..alttan cok akıtıyor ama hidrolik yagı eksilmiyor

Arkadaşlar merakımdan soruyorum Astra F i olupta çekişinden memnun olan var mı?Ben arabamı alalı iki sene oldu kaç ustaya gösterdiysem bu araçlar bukadar gidiyor dediler,,Nerde bunun 100 beygiri,,Astra 2001 kullandım benim aracımdan biraz iyiydi,,Astra 2004 ile arasında ise dağlar kadar fark,,Eğer bizim araç 100 hp ise o başka bişiii,,Belkide koydukları atların ırkları farklı :) Neticede aracımın kasasını çok sevmeme rağmen her kullanışımda gıcık oluyorum,,

bence senin araçta bi sorun var:confused: bizim araçlar 100 hp ama 1065kg
2001 astra dediğin araç bundan 100-150 kg ağır yeni çıkanlar zaten 1300 kg civarı bizim araçların alt edemeyeceği 1.6 yok alfalar dışında
hele bide bizimki gibi kat iptali + performans son susturucu yaparsan iice sağlam olur :good:

Geri