Astra F Kullanıcıları Buraya

bence senin araçta bi sorun var:confused: bizim araçlar 100 hp ama 1065kg
2001 astra dediğin araç bundan 100-150 kg ağır yeni çıkanlar zaten 1300 kg civarı bizim araçların alt edemeyeceği 1.6 yok alfalar dışında
hele bide bizimki gibi kat iptali + performans son susturucu yaparsan iice sağlam olur :good:

önder konuyla alakasız olucak ama kendi topicinde lastik ölçülerini 185/60/15 yazmışsın araba yükselmedi mi normale göre biz 185/60/14 kullanıyoruz sizinki 1inç yükselmiş oluyor dimi? aslında bizimkilerin orjinali 175/65/14 sizinki 185/55/15 olsa daha iyi olmazmıydı

ya bana artık bi çözüm bulun arkadaşlar benim arabam hala zıplıyo 2000 devrin altında kaçıncı viteste olursa olsun

önder konuyla alakasız olucak ama kendi topicinde lastik ölçülerini 185/60/15 yazmışsın araba yükselmedi mi normale göre biz 185/60/14 kullanıyoruz sizinki 1inç yükselmiş oluyor dimi? aslında bizimkilerin orjinali 175/65/14 sizinki 185/55/15 olsa daha iyi olmazmıydı

bizimki 185/65 r14 idi değişmeden önce şimdiki 185 /60 R 15 araçta çok az bi yüksselme var oda yarım cm bile diil konfor çok iyi ama yol tutuş biraz bozuk oda eski lastikler 76 bindeydi yumuşaklığı gitmişti şimdi yeni michelinleri takınca bi yumuşak oldu :D bide amörtisörler değişmeli onlar değişince düzelir herhalde aslında bana kalsa bi 3cmlik yay lazım ama araç bnm diil:)

Son düzenleme:
araba kaçıncı viteste olursa olsun 2000 devrin altına düştümü şehir trafiğinde gidemiyorum sabit gazla şehir trafiğinde gidemiyorum. uzun yoldada gaza bastığımda hemen almıyo gazı kademeli olarak alıyo.

yakın zamanda herhangi bi tamire girdin mi peki?
triger değişimi,conta değişimi,devirdaim değişimi gibi?
sürekli mi öyleydi? sente bozuksa titrer çok fena

yakında araba 2 defa conta yaktı son yakışından sonra devirdaim de gitti o da değişti :)

yakında araba 2 defa conta yaktı son yakışından sonra devirdaim de gitti o da değişti :)
:eek::eek: 2 defa conta peşpeşe mi yaktı?
neler yapıldı?güvenilir bi yermiydi?
titreme deyince ilk aklıma gelen şu oluyor, başıma geldiği için;
krank keçesi değiştirmiştim patlamıştı, onu yapan dingil trigeri indirmiş ama atık takmış,sente ayarı bozuk kalıyordu,vites küçültürken stop dahi ediyordu
şimdiki ustama gittim 5dk da ayarladı sağolsun.
senin derdin de aynı bence

Geri