Astra F Kullanıcıları Buraya

İbrahim Efe ..bizler araba tepelerinde büyüdük babamınızın işi buydu kerdeşim kaptan ben elk müh olduk ve senin böyle bişi yazacağını sanırım hissettim ki oğluşun koyduğum resmine bak :)

hüseyin abi aynı benim küçüklüğüm :) bütün gün arabamın altına yatar bişeler yapmaya çalışırdım :D

Arkadaşlar arabayla gezerken durdugumda bir koku geliyor dışardan..Tarif et demeyin bilmiyorum...Çiğ benzin değil yalnız..Ne kokusu bu,bilen varmı,nerden geliyor?

yanık kokusu filan olabilir mi belki balata olabilir debriyaj olabilir

bu arada topicte bi ara kaç kişi olduğumuzu saymıştık 16 da kalmışız 63. sayfadan başlıyor 65 e kadar devam ediyor sonra unutulmuş ..

Arkadaşlar arabayla gezerken durdugumda bir koku geliyor dışardan..Tarif et demeyin bilmiyorum...Çiğ benzin değil yalnız..Ne kokusu bu,bilen varmı,nerden geliyor?

abi dışardan mı geliyo emin misin bu klimanın yanındaki tuş var ya havalandırma için onu kapat bir dene onu kapatınca bütün kalarifer peteklerini de kapat ama.belki kesilir bende de olmuştuoradan yazın çok sıcak gelio...

arkadaşlar ve abilerim kaç km de bir yağ değişimi yapıyorsunuz lpg li araçlarda fark ediyormu benim 7500 oldu 10000 de mi değiştireyim.

Geri