Astra F Kullanıcıları Buraya

BU 5000 MESAJ garjımızın ne kadar sağlıklı ilişkilerle gittiğini gösteriyor bnce...hepberaber ne günler geçirdik..burdaki ortamı çok seviyorum ben..her akşam mutlaka girip yeni mesajlara bakıyorum...hepimizin tek ortak şeyi F kasa sahibi olmamız ama zaman içinde (1sene olmuştur heralde) birbirimizi tanıdık sevdik bu konu hiç bitmesin....burdaki dostluklar çok güzell

Sercan kardeşime katılıyor ve bir şey ilave etmek istiyorum...F kasa sahibiyiz hepimiz evet 5000 mesajı gördükk...Ama sadece sebebi bu değil..F kasa sahiplerinin başına ÖZEL kelimesini koyabiliriz...Bence bu dostlukların buraya gelmesindeki yegane etken budur...Bu kadar kişilikli ve dosthane insanın bir araya gelmesi sanırım tesadüf değildir... :D :D

Bir kez daha alkışlıyorum...Daima sevgi,saygı,dostluk,paylaşım dolu nice 5000 mesajlara inşallah...:alkis::alkis::alkis::tesk:

hayırlı olsun 5000. mesajımız; nice 5000lere inşallah....

Tüm arkadaşlarla bu forumda buluşup birşeyler paylaşmak benim için çok gurur verici.Tüm arkadaşlar ile daha nice 5000 lere...:alkis:

Doğum günü gibi oldu .. ya millet F cilerin en yaşlısı sanırım benim .... ama bu kadar sağlam gençler arasında kendimi 15 lik gibi görüyorum... hepinizi canı yürekten kuçaklarım ..insan dostlerı olduğu sürece var olduğunu hayattan tad aldığını hissseder...

Arkadaşlar bu işte iş var....... Sercan yememiş... içmemiş... gezmemiş ..uyumamamış 5000 i mesajı beklemiş.....hehehehhe

abi değiştirsene kaç paradır ki amblem 15 falandı sanırsam..
bişey tutmaz herhalde de kendim uğraşmak istiom heves ettim :D

BU 5000 MESAJ garjımızın ne kadar sağlıklı ilişkilerle gittiğini gösteriyor bnce...hepberaber ne günler geçirdik..burdaki ortamı çok seviyorum ben..her akşam mutlaka girip yeni mesajlara bakıyorum...hepimizin tek ortak şeyi F kasa sahibi olmamız ama zaman içinde (1sene olmuştur heralde) birbirimizi tanıdık sevdik bu konu hiç bitmesin....burdaki dostluklar çok güzell
:good:
demekki f kasayı kafa dengi adamlar seviyo :D

Doğum günü gibi oldu .. ya millet F cilerin en yaşlısı sanırım benim .... ama bu kadar sağlam gençler arasında kendimi 15 lik gibi görüyorum... hepinizi canı yürekten kuçaklarım ..insan dostlerı olduğu sürece var olduğunu hayattan tad aldığını hissseder...

ee sen de f cilerin ağabeyi olarak arkamızdasın abi ;)

Herşey iyi güzelde artık Efe ve Önder uğramaz oldu..Kasırga Burak nadiren bir yoklama çekiyor..Hele A.Kerim vardı oda yok...Alican desen ders var dedii mazereti var...Volkan Yıldız vardı oda girmiyor garaja artık...Hakan iş gereği hafta sonları takılıyor...Gürkan abii eh işte...Ne oldu böyle yahuu..İlk günlerin heyecanı kalmamış galiba...

Geri