Astra F Kullanıcıları Buraya

Ha haytt ters köşe... :D Sercan senin işin okulun falan yokmu ne diye takip ediyosun sayılarıı..Psikopata bağlıcan bak en sonunda... :D

BUrak buğün sıra sende garaj sana emanet..arabaları faazla yanaştırma birbirine kapılar acılınca birbirlerine vuruyor....Hadi iyi geceler... :D

Ben her gece sabaha kadar buralardayım anahtarları bırakın sabaha kadar yıkarım ben hepsini

Ha haytt ters köşe... :D Sercan senin işin okulun falan yokmu ne diye takip ediyosun sayılarıı..Psikopata bağlıcan bak en sonunda... :D
:D:D:D:):):)
ii güldüm vallah mutlu ABİ..
okulum yarı yıl tatilinde eh kafa da ayarlar bozuldu..öyle işte taktım ben bu sayılara esasında seviyorum ben bu sayıları...sadece matematikten A almışım..ama çok :mad::mad:hadi bakalım 5200 kimin olacK...

aaa yalnız kaldım burak garajı boş bıraktın bnmki çalınırsa seninkini alrım sedan medan idare ederim artıkkn...
efeee (iceboy) nerde ya nie gelmioki,??

arkadaşlar merhaba.
ben F kasa sedan ve otomatik bir astra almak istiyorum. yaklaşık 10 bin tl civarına almak mümkün. 1997 modeller nasıldır sizce. haliyle araç 10 yaşın üzerinde olduğundan genelde 150-200 bin civarındalar. bu km de ki aracın otomatik şanzumanı ve motoru ne durumdadır sizce. bir miktar masraf yapmaya razıyım ama öyle 4-5 bin liralık masraf çıkarma durumu ne olabilir. 3 yılım otomatik corsa ile geçti. corsa ile 3 yılda epey tecrübe kazandım. meraklıyım böyle işlere, elektronik arızalar, sensörler egr konusunda epey bilgi sahibi oldum, hatta bir diagnostik cihazı edindim

şimdi böyle bir model araba almam mantıklı olur mu sizce, 10 bin civarından fazla veremiyorum. ve bu paraya daha mantıklı bir model yok gibi geliyo bana. yani 10 bin lirayı daha genç te olsa clioya palioya yatırmak pek akıllıca değil bana göre. hoş onlar daha pahalı. şöyle yola oturan bi arabaya keyifle bineyim diyorum ne dersiniz?

merhaba tamer bey garajımıza hoşgeldiniz...eğer temiz bir tane buluursanız şiddetle tavsiye ederim...arıza olayı aracı alırken baktırıpta alın sorun olmaz..eğer düzgün kullanılmışsa..ama otomatikk isterken yakıtınıda düşünün bnce..bende hb otmatik var..yakıtıı normal vitese göre oldukça fazla..%15 gibi..alırken lpg li almaya özen gösterin bnce...zaten piyasada ki en düşük km li en bakımlı astra F ler otomatik olanlardırrr...

sağ ol sercan.
lpg konusuna sıcak bakayım mı bilmiyorum. hep söyleniyor motora zararı olabiliyormuş. bir de ben iyi bir hesap yaptım, sıralı sistemde şehir içinde tasarrufu hiç yok lpg nin. ben sırf şehir içi kullanacağım. otomatikte yakıtın yüzde 15 olmasına razıyım, rahatlığına sayıcaz artık.

Geri