Astra F Kullanıcıları Buraya

Hoşgeldiniz.10-11bin tl'ye otomotik astralar var sahibinden com'da ama ne kadar düzgün oldukları tartışılır.düzgün bir astra f 13-14bin tl arasında değişiyor.10bin tl alcağın araç mutlaka masraf çıkartır.

arkadaşlar merhaba.
ben F kasa sedan ve otomatik bir astra almak istiyorum. yaklaşık 10 bin tl civarına almak mümkün. 1997 modeller nasıldır sizce. haliyle araç 10 yaşın üzerinde olduğundan genelde 150-200 bin civarındalar. bu km de ki aracın otomatik şanzumanı ve motoru ne durumdadır sizce. bir miktar masraf yapmaya razıyım ama öyle 4-5 bin liralık masraf çıkarma durumu ne olabilir. 3 yılım otomatik corsa ile geçti. corsa ile 3 yılda epey tecrübe kazandım. meraklıyım böyle işlere, elektronik arızalar, sensörler egr konusunda epey bilgi sahibi oldum, hatta bir diagnostik cihazı edindim

şimdi böyle bir model araba almam mantıklı olur mu sizce, 10 bin civarından fazla veremiyorum. ve bu paraya daha mantıklı bir model yok gibi geliyo bana. yani 10 bin lirayı daha genç te olsa clioya palioya yatırmak pek akıllıca değil bana göre. hoş onlar daha pahalı. şöyle yola oturan bi arabaya keyifle bineyim diyorum ne dersiniz?
Tamer abi öncelikle garajımıza hoşgeldiniz :) eğerki 10bine temiz bir F kasa bulabilirseniz tavsiye ederim lakin temiz bir F kasayıda kolay kolay 10 bine vermezler :( (96 model sonrası için ) Bizde öle kanıp beyaz renginde sedan bir araç aldık başımıza açmadık sıkıntı kalmadı :o Bence 96 model yerine temiz bulunursa 94 1.6si de olabilir ;)

-10 derece havada bile 5 dakka dur kalkla gidin arabanın hararet göstergesi 100e geliyo:D fun çalısıyo:D

Tamer abi öncelikle garajımıza hoşgeldiniz :) eğerki 10bine temiz bir F kasa bulabilirseniz tavsiye ederim lakin temiz bir F kasayıda kolay kolay 10 bine vermezler :( (96 model sonrası için ) Bizde öle kanıp beyaz renginde sedan bir araç aldık başımıza açmadık sıkıntı kalmadı :o Bence 96 model yerine temiz bulunursa 94 1.6si de olabilir ;)

94 1,6si dediğin karbüratörlüdür sanırım. ve otomatik olanı yoktur o modelin. ha bir de başınıza ne sıkıntılar açtı sizinki, ne kadar masraf oldu.

94 1,6si dediğin karbüratörlüdür sanırım. ve otomatik olanı yoktur o modelin. ha bir de başınıza ne sıkıntılar açtı sizinki, ne kadar masraf oldu.

94 1.6 SI spor şanzumanlı ve çok nokta enjeksiyonlu;çelik jantlı ve spor koltuklu özel bir seridir,karbüratörlü değildir,ama otomatik vitesli versiyonu varmı vilmiyorum;bence 1000 ytl ye çok rahat 95-96 model otomatik,1.6 16v klimalı tek hava yastıklı astra bulursunuz.....

94 1.6 SI spor şanzumanlı ve çok nokta enjeksiyonlu;çelik jantlı ve spor koltuklu özel bir seridir,karbüratörlü değildir,ama otomatik vitesli versiyonu varmı vilmiyorum;bence 1000 ytl ye çok rahat 95-96 model otomatik,1.6 16v klimalı tek hava yastıklı astra bulursunuz.....
Halile'e katılıyorum bende...2-3 ay önce Osman (BÖCEK) 95 model sedan aldı 9.500 tl ye..Müthiş bir araba maaşallah....Bence dediğin gibi 10000'e alınacak ender arabalardan...Ama 97 ve üzeri zor bulunur..Varsada derdi oılabilir. Yinede baktırmak lazım..Ayrıca internette araba fiyatları biraz fazladır...Ona göre hesap yapın..

arkadaşlar ben arabayı 18 ay önce aldığımda sahibinden de 52 000 arac vardı biraz önce baktım 173 000 küsür tam 3 katı .. demekki bazı fiyatlar aldatıcı olabiliyor.. satıcı hemen kendini belli ediyor ..piyasa paraya sıkışmış insanların mallarıyla dolu .. kısaca görüp .. kontrol ettirip pazazlık. diyorum gerisi kısmet işi ne cıkarsa bahtına malum 2 el

Halil abinin dediği gibi otomatik vitesleri tam bilmiyorum ama olması lazım ;) Walla abicim bi kere motor bitmişti komple sıfır motor istiyordu önceki sahibi saolsun kalın yağ koymuş öle kullanmış :( sonra çamurluklarda paslanma mevcuttu işlem görmesi lazımdı bir kaç parçada boya istiyordu iç döşemedede sarkma vardı :( zaten biz bunları göze alarak almıştık aracı zaten 10bin ytlye sahibi o yüzden düştü ;) lakin motor bizi hayal kırıklığına uğrattı 130binde diye fazlada önemsemedik :sorry: ama o masraflarla beraber bütçeyi aştığımız için uygun fiyata sanaideki ustaya anahtarı bıraktık :( Yani o fiyattaki araç iyi araştırılıp alınması lazım yoksa baş ağrıtabilir :)

Geri