Astra F Kullanıcıları Buraya

bu arada atlamışım özür dilerim, Murat abi mutlu yıllar ailenle beraber nice yaşlara..

Arkadaşlar benim klimada da sorun oldu ... şasi kablosu kopmuş..
murat abi doğum günün kutlu olsun
nice 40lara :D
hakan kardeşim klima düğmesine basınca fan ve komprasör hiç devreye girmiyor.sanki arabada klima yok.sigortalara baktım sağlam.termostatsa sorun halledilir.inşallah başka arızası yoktur.yaptırmaya gidince keklemesinler bizi
sende de bu şekil bi kablo kopukluğu olabilir, yoksa termostat derim, o da dijital klima olmadığından çok pahalı olacağını sanmam.
yanmış etmiş diyen olursa söksün yanık dediği parçayı avometreyle ölçsün akım geçmediğini ispatlasın

ızgarayı sana veririm ama tek şartım var oda; şahin slx jantları o arabadan sökülecek :)
:D:D
borbet parası havadan düşerse olur :D
sökünce de apaçilerden birine veririm :D

Yahu bir arkamı döndüm 3 sayfa olmuşş..Maaşallah... :D :D

Murat abi doğum günün kutlu olsun..Allah ailenle mutlu,sağlıklı ve bol kazançlı nice uzun ömürler versin inşallah...

Alican ben olsam 2 seçenek arasında film yaptırmayı seçerdim...Film camlar muhayeneden geçiyormuş nasılsa ama trafik ne der bilemem....

Efe panjur için ayrıca bir şart daha koş Hakan'a.... :D Mesela önce satılık ilanını kaldırsın internetten..

Alican xenon farlarda güzel olur :( ama filmde güzel olur şimdi bende kararsız kaldım :( ama herhalde film yaptırırım ;)

bende aynı düşüncedeyim:D

parayı biriktir angel yap bence daha iyi olur film yaptırcan sonra ceza yicen xenon yapcan dediğin gibi güzel durmuyo bence biriktir az daha angel taktır :D

angel olunca xenon da gerekicek bu sefer bi sürü masraf olucak. E malum öğrenci insanım para biriktirmem de zor. Bu elimdeki 200 lirada zaten yazın ehliyet için bizim şirkette çalışmıştım ondan arta kalan para. Babam her ne kadar git ye parayı arabaya harcama desede benim içim astra bahçede yatarken parayı olur olmadık yerlere harcamaya el vermiyo. Hasta mıyım neyim :D

borbet parası havadan düşerse olur :D
sökünce de apaçilerden birine veririm :D
Mesela bana olabilir :D :D :D geçen bir F kasaya 15" taktık sedan ister istemez yükseliyo bende 14" arıyorum :) ebatlarını yazabilirmisin Hakan abi ;) malum 15e yay taksak süper olcak ama spor yayda kullanım için uygun olmaz :(

Yahu bir arkamı döndüm 3 sayfa olmuşş..Maaşallah... :D :D

Murat abi doğum günün kutlu olsun..Allah ailenle mutlu,sağlıklı ve bol kazançlı nice uzun ömürler versin inşallah...

Alican ben olsam 2 seçenek arasında film yaptırmayı seçerdim...Film camlar muhayeneden geçiyormuş nasılsa ama trafik ne der bilemem....

Efe panjur için ayrıca bir şart daha koş Hakan'a.... :D Mesela önce satılık ilanını kaldırsın internetten..
Mutlu abicim görüşü engellemeyecek şekilde ise polisler fazla bişey demiyor ;) bence fazla kalın olmamakla birlikte sadece 1 nolu film yeterde artar bile fazlasına gerek yok ;) (trafik açısından )
Bencede katılıyorum Mutlu abi sana panterin satılık ilanını gördükçe insan üzülüyo yaw :(

Murat abi doğum günün kutlu olsun....

Geri