Astra F Kullanıcıları Buraya

Arkadaşlar günaydın.dün klimam çalışmıyor demiştim.birkaç tane özel servisi arayıp bilgi aldım.sistemde hiç gaz kalmamışsa klima çalışmaz dediler.inşallah öyledir.bahar gelince bakım yaptırıp komprasör keçesini ve dolum siboplarını değiştirecem.ne zamandır masraf etmemiştim para sıkışmış çıkarmak lazım

2 numara film iyidir:D

Mesela bana olabilir :D :D :D geçen bir F kasaya 15" taktık sedan ister istemez yükseliyo bende 14" arıyorum :) ebatlarını yazabilirmisin Hakan abi ;) malum 15e yay taksak süper olcak ama spor yayda kullanım için uygun olmaz :(
175/65/14 lastik 14 de jant
jantın başka ne ölçüsü oluyo bilmiyorum tam :rolleyes:
ama benim araba o jantlarla yaşamaya devam edicek görünüyo :)
çapı büyüttüğün kadar yanağı inceltmen lazım yükselmesin diye
o da konforu bozar

hüseyin abi senin şasi kablosu derken klimanın şasi kablosumu kopuktu.yani benimki gibi hiç çalışmıyormuydu.biraz daha açık anlatarak yazarsan sevinirim.dünden beri kafamı kurcalıyor klima işi.

kaputtan ( üst taraftan ) bakınca kopresöre bağlı kablo.. motorun salınımları kabloyu koparmış dolayısıyla klima devreye girmiyordu. gözle onu bi kontrol et..
benimde sigortalarım sağlamdı..gazını ölçtük sorun görmeyince bu tip bi arıza aradık ..boşu boşuna gazlanma ...ön kontrol yap..

evet haklılıar gaz bitince kompresör devreye girmez ama... nasıl alcak basın presesörü yokki....

klimacı abiye buğün öğlen gidip derdimi anlattım.oda hiç gaz kalmamışsa sensörler gaz kalmadığı için klima kendini korumaya alıyor opeller bunu yapıyor dedi.bahar gelince önce klima gazına baktırıp sonra kaçak ve elektirik kontrolü keçe ve dolum ağzını değiştirip hayırlısıyla kullanacam. bide bugün arabaya cila çektim süper oldu.arkadaşlar keşeke aynı şehirde olsakta bir araya gelip buluşsak muhabbet etsek

tekrar diyorum astra f lerde gaz bitince kompresörü devreden çıkaran alçak basınc sensörü YOK

175/65/14 lastik 14 de jant
jantın başka ne ölçüsü oluyo bilmiyorum tam :rolleyes:
ama benim araba o jantlarla yaşamaya devam edicek görünüyo :)
çapı büyüttüğün kadar yanağı inceltmen lazım yükselmesin diye
o da konforu bozar

hem çapı hem yanağı büyüttüm abi :) forever traktör confort:)

Geri