Astra F Kullanıcıları Buraya

peki nasıl güzelmi lastiker ses falan yapmıyordur inş ya :s

195 / 60 /15 :)

bende de aynı ebat lastik var ama arabayı hantallaştırıyor ve yükseltiyor ancakkk 55 yanak lastik fiyatı ohh dedircek çinsten olunda yaşasın 60 diyor ve takıyoruz..

anılan marka baya sert ve cabuk sertleşip, dişleri tükenmeden yol tutuşda sorunlar yaşatıyor .. nereden mi biliyom bende de vardı % 50 diş vardı çöpe attım hatta kalıcı hasar verip de attım ki başkası bişi sanıp da kullanıp başına bişi gelmesin diye.. bide her frende ABS devereye giriyordu ben 100 liraya kumho aldım memnun da kaldım ..( ilk defa kulanıyorum ) kalıplaşmış bi markacılığımım vardı .. benim için lastik ömürü 3 yıldır ( dişi önemli değil) sonrası risk yaratmaya başlar...

Alican bende de İmpetus var ama pati çekmiyor araba..Asnırım sen cok seri kalkıyorsun.. :D
Linkteki araba gerçekten güzel ama uzun zamandır satılık listesinde..Ayrıca ayn kasa için araba değiştirmeye değmez..

her zaman olmuyor ama dik yokuşlarda filan normal kalkıştada patinaj çekiyor. abs de yok zaten sert frende filan paten yapmaya başlıyoruz arabayla beraber :D neyse ben biraz daha sakin kullanmaya çalışıym :D gerçi hızlı kullanmıyorum sadece biraz seri kullanıyorum istanbulun trafiğinde taksiciler minibüsçüler halk otobüsleri ve diğer ticari araçlardan kendimi kurtarmak için başka çare kalmıyor bazen :D

arkadaşlar arabamın bakım zamanı gelmiş .. alalı 18 ay oldu aldığımdan beri biniyorum 25 km oldu balata ve radyatör ( kardeşim ırzına geçti) harıç 25 000 km dir kullanıyorum.. buğüm şehir dışına çıktım yol da boştu bi basayım dedim 165 demedi ( ayağım döşemeye yapışmasına rağmen ) anlaşılan sanayi yolu gözüktü ama inatla 1-2 ay daha binilecek ki bu makina 180 i sorunsuz 200 ü görmüş makina kısaca sinir oldum ve sizinle paylaşmak istedim

arkadaşlar arabamın bakım zamanı gelmiş .. alalı 18 ay oldu aldığımdan beri biniyorum 25 km oldu balata ve radyatör ( kardeşim ırzına geçti) harıç 25 000 km dir kullanıyorum.. buğüm şehir dışına çıktım yol da boştu bi basayım dedim 165 demedi ( ayağım döşemeye yapışmasına rağmen ) anlaşılan sanayi yolu gözüktü ama inatla 1-2 ay daha binilecek ki bu makina 180 i sorunsuz 200 ü görmüş makina kısaca sinir oldum ve sizinle paylaşmak istedim

Abi en son bastığım geçen yazdı...170 gördü benimkide fazla gitmedi...Ama ayağım döşemedemiydi hatırlamıyorum :D

hımm benim makına 210 gordu braz daha düz yol olsa ibreyi dayardı gibime geliyor :S

peki nasıl güzelmi lastiker ses falan yapmıyordur inş ya :s195 / 60 /15 :)
Walla cengiz ben şahsen memnun değilim :( benim lastikler 65 yanak olmasına rağmen sert lastik olduğu için ses yapıyo :( özellikle bozuk (ziftin üstüne çakıl döşenmiş) yollarda hırıltı sesi oldukça yüksek :( onun yerine michelen gibi yumuşak lastik tavsiye ederim ;)

Hüseyin abicim bi bakıma girsin çıksın derdi çözülsün yaşlı kurt eskisi gibi devam eder :)

Walla cengiz ben şahsen memnun değilim :( benim lastikler 65 yanak olmasına rağmen sert lastik olduğu için ses yapıyo :( özellikle bozuk (ziftin üstüne çakıl döşenmiş) yollarda hırıltı sesi oldukça yüksek :( onun yerine michelen gibi yumuşak lastik tavsiye ederim ;)

hımm ya michelin e de energy ye kimse onermedi kime sorsam brıdgestone dedi :S yarında alıcam herkss brıdgestone dedi diye onda karar kılmıştım yarın bi gideyim. bakalım ne olucak :)

michelin hamuru yumuşaktır kullanırken dikkatli olmak lazım sivri uçlardan sert geçmemeli ancak yol tutuş ve fren performansı olarak çok iyi michelinler.

ben 4sene michelin alpinle gezdım sımdıde energy saver var valla cok memnunum

Geri