Astra F Kullanıcıları Buraya

bencede michelin sessizlik,konfor,yol tutuş açısından.yumuşak hamurlu olduğu için dikkatli kullanmak lazım tümsek ve çukurlarda balon yapabiliyor.bridgestone ve lasss 1 veya 2 senede sertleşip yol tutmamaya başlıyor.michelin 3-4 senenin sonunda bile fren ve yol tutuşunda pek bir şey kaybetmiyor.tecrübelerime dayanarak söylüyorum.

walla şimdi 4 adet lasitigimi taktırdım geldim brodgestone turanza er300 195/ 60 /15 modeli. 55 taktırayım dedim tanesi baya bi pahalı :S bende 60 taktırdım yine:) lastigi hemen bi cıktım deneyeyim diye ilk izlenim bence gayet hoş en tehlikeli havca diye tabir edilen ince yagmur yagmıştı hafif ıslak yerler. şöyle bi denedim olumlu sonuc verdi gibi bence:)

yeniyken sorunsuz dur ancak hamuru çok çabuk sertleşip yol tutuşu azalıyor..

Mutlu Habib baba ve 4. Murad ile ilgili konuya bayıldım.. bide Takunyacı ve. Murad vardı ama silmişim bir türlü bulamadım paylaşacaktım arkadaşlarla.

Son düzenleme:
bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Sizce hazır ikinci el piyasası kötüyken bizim astrayı verip 2003-2004 model donanımlı az km li bir g kasa alsak nasıl olur :D 16-17 binlira arası
mesela bunun fiyat biraz fazla ama piyasa bundan daha aşağıda nasılsa bulunur
http://www.sahibinden.com/2003_opel_astra_enjoy-34WQQaXQQ12584122WQQpXQQdisplayitem

ya bence piyasa kotu ama F kasada değerinde gitmeyecek bence, piyasa normale dondüğü ile şimdiki zaman aynı gibime geliyor.Ama piyasa kotu olmadan elimizdekini satıp üzerine para koyup alsak karlıydıkta :) elimizdeki f kasaları elbeetteki piyasa fiyatının altına gidiceği için düşüş oranı f ve g kasada aynı diye düşünüyorum. bide suvar elinizdeki arabının herseyini biliyorsunuz artık yeni alacagınız ne olucak ne masraf gerektirecek çokmu muhalefet oldum ben ya :D

ya bence piyasa kotu ama F kasada değerinde gitmeyecek bence, piyasa normale dondüğü ile şimdiki zaman aynı gibime geliyor.Ama piyasa kotu olmadan elimizdekini satıp üzerine para koyup alsak karlıydıkta :) elimizdeki f kasaları elbeetteki piyasa fiyatının altına gidiceği için düşüş oranı f ve g kasada aynı diye düşünüyorum. bide suvar elinizdeki arabının herseyini biliyorsunuz artık yeni alacagınız ne olucak ne masraf gerektirecek çokmu muhalefet oldum ben ya :D

elimizdeki astra en kötü ihtimalle 10 a gider gibi geliyor bi kaç potansiyel müşteride var aslında. Benim derdim biraz değişiklik. Tamam çok güzel araba sorunsuz filan ama 8 sene insan sıkılıyor. Biraz değişiklik iyi olur gibi :D

elimizdeki astra en kötü ihtimalle 10 a gider gibi geliyor bi kaç potansiyel müşteride var aslında. Benim derdim biraz değişiklik. Tamam çok güzel araba sorunsuz filan ama 8 sene insan sıkılıyor. Biraz değişiklik iyi olur gibi :D

gerçi sende haklısın yav bana geldi salı günü 11500 verdi birisi :D dedim yok binecem ben :D

neyse artık şimdilik ufak tefek sağlık problemleri filan var e benimde öss durumları malum. Artık yazın bişeyler düşünücez kısmetse :D

bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Sizce hazır ikinci el piyasası kötüyken bizim astrayı verip 2003-2004 model donanımlı az km li bir g kasa alsak nasıl olur :D 16-17 binlira arası
mesela bunun fiyat biraz fazla ama piyasa bundan daha aşağıda nasılsa bulunur
http://www.sahibinden.com/2003_opel_astra_enjoy-34WQQaXQQ12584122WQQpXQQdisplayitem
değmez be alican hemde hiç değmez..bnde az önce baktım düşündüm senin dşündüğünü..ama astra f den sonra astra g ye geçnce...pek bir şey değişmicek bnce..nerdeyse iç kısmı aynı....ben bunu satarsam artıkın daha güzel birşeyler almak lazım..mesela astra h yada yeni golf yada jetta gibi..değişiklik mi??tam mansıyla olmalı bnce...:confused::D:kop:

Geri