Astra F Kullanıcıları Buraya

değmez be alican hemde hiç değmez..bnde az önce baktım düşündüm senin dşündüğünü..ama astra f den sonra astra g ye geçnce...pek bir şey değişmicek bnce..nerdeyse iç kısmı aynı....ben bunu satarsam artıkın daha güzel birşeyler almak lazım..mesela astra h yada yeni golf yada jetta gibi..değişiklik mi??tam mansıyla olmalı bnce...:confused::D:kop:

zaten bu olursa bir iki seneliğine geçici olarak olucak. neyse artık duruma göre çok uygun bişeyler bulursak düşünürüz. olmadı f kalır yanına bi g yada h gelir. önümüzdeki aylardaki duygusal duruma bağlı :D

ya kafama takılan bır sey arkadaslar arabamın on tanponu uzatıp sis farı mı taksam yoksa 2. secenek gsi tanponu mu taksam (arac 97 model astra)

yeniyken sorunsuz dur ancak hamuru çok çabuk sertleşip yol tutuşu azalıyor..

Mutlu Habib baba ve 4. Murad ile ilgili konuya bayıldım.. bide Takunyacı ve. Murad vardı ama silmişim bir türlü bulamadım paylaşacaktım arkadaşlarla.

Abi sorma banada arkadaş yolladı,çok hoşuma gitti paylaşayım istedimm..Aşşağı yukarı herkese yolladım zaten .. :D

ya kafama takılan bır sey arkadaslar arabamın on tanponu uzatıp sis farı mı taksam yoksa 2. secenek gsi tanponu mu taksam (arac 97 model astra)

Mustafa senin araba GLS değilmi..GLS lerde sisi farı standart..Bende var mesela..Forumdaki bütün GLS lerde sis var standart yani...Yok ben tamponu sonradan boyattım dersen o zaman ya GLS taomponu veya GSİ taponu alman daha iyi olur....

Mustafa senin araba GLS değilmi..GLS lerde sisi farı standart..Bende var mesela..Forumdaki bütün GLS lerde sis var standart yani...Yok ben tamponu sonradan boyattım dersen o zaman ya GLS taomponu veya GSİ taponu alman daha iyi olur....[/quote]

benım arac GL ben sonradan boyattım tanponları kafamda GSİ tanponu var ama bi kaç arkadasımda kanıma gırıyor kendın yaptır dıe...

Valla ben olsam orjinallik açısından GLS veya GSİ tamponu alırdımm.. Tabi şimdiki tampona sis takmak maliyet açışından daha ucuz olur ama göze nasıl hitap eder bilemem...

gl tamponu ile gls tamponu arasındaki tek fark sis delikleri zaten;bence aracın kendi tamponu delip orjinal sislerden takmak en mantıklısı olur; eğer tesisat yok ise;arka sisin ceyranından ön tarafa kablo çekilir;araya birde röle konur;en ucuza bu şekilde malolur....

195 / 60 / 15 yönlü Kumho ecsta 711 kullanıyorum 6 ay 7000 km oldu baya zorlamam rağmen yol tutuş ve frenajda sıkıntı yaratmadı. 90 liraya aldım tanesini ( sanırım şimdi 105 ) 2-3 kez zor duruma düştüm ve benden notunu aldı daha yüksek fiyatlı lastik kullanmam ( marka zikretmiyorum) 2-3 senede bi yeniler aynı paraya gelir ama hem yeni lastik kullanmanın keyfini sürerim hemde o oranda emniyetli gezerim

Eğer sis farı yok diye değiştirmeyi düşünüyorsanız bence iyi bir usta yuva açar orj. sis farı takar sıkıntı olmaz ;) Ama değişiklik olsun diyosan )+ 94'GSi body kiti taktır derim ;) biraz tuzlu olur ama süper durur araç :)(tabi takılması için araç. hb olmak zorunda :()

Biraz önce özel servisten geldim 4 adet buji ve hava filtrresi değişti 1lt yi geçgin yağ eklendi fiyat 60 ytl nasıl sizce?

gsi tamponu yada orjinal sis takın ama sakın kendiniz fiberden filan yaptırmayın hiç hoş olmuyor fiber tamponlar. Yinede herkesin kendi zevki ama orjinal gsi tamponu varken başka birşeye gerek yok sanki

Geri