Astra F Kullanıcıları Buraya

Alicanım eğer annene sevgin bir kat daha arttıysa ne mutlu bana... :D

Ya aslında sadece arba sollamaya cıkmıştım 2 km kadar 130-140 km hız yaptım sonra dediğim gibi 45 derecelik bi C rampa kavşak...Bende benzine pislik falan geldi diye düşündüm...Hem rampa,hem pislik motora benzin akışı olmayınca stop etti sanırım ..

valla kadıncağızda şaşırdı nooluyo oğlum diye :D tabi kıskanmasın diye babamada sarıldım :D :D

130-140 km hızdan etkileniceğini sanmam ben genelde o hızlardayım pek zorlanıcak hız değil f kasalar için :D ama birde şu var mesela arabayla çok uzun süredir şehir içi düşük hızlarla düşük devirde gittiniz böyle bir anda yüksek hızlara çıktınız biriken kurumlar filan yol açmış olabilir böyle bir şeye.

Ben teşekkür ederim abii...

Arkadaşlar bugün sapanca ya giderken 2 km lik bir mesafe 130-140 km hızla seyrettim..Daha sonra hızımı düşürüp 60 km kadar hızla kavşaga girdim 3 viteste...Kavşak rampa ve C şeklinde...Tam kavşağın sonuna geldiğimde araba teklemeye başladı ve stop etti...Sağa cektim 4 lüleri yakarak...Sonra kontağı tekrar çevirdim motor aldı ve yoluma devam ettim..Yalnız dikkat ettim stop etme olayından sonra benzin ibrem azda olsa oynamaya başladı..Sanki fazla yakmaya başladı gibi .Ama bir daha stop etmedii...Sizce bu durum neyden kaynaklanır..Böyle bişey yaşayan varmı?
Not ...Malumunuz arabada lpg yok...

diğer konuda yazdıklarıma ek olarak benzin pompasında da sorun olabilir...

inşallah pislik falan gelip geçmiştir mutlu. tekleme ses değişikliği gaz yememe falan yoksa bişi yoktur bence

ben de dün nazara geldim
önce bi yerde bekliyodum arabanın içinde 3 tane genç iyice süzdüler benim arabayı modeline falan baktılar, bizim buralarda da temiz astra pek yok beğenip gittiler yollarına, sonra bi iş için gittiğim bi yerde 2-3 saat park halinde durdu araba
geri geldim bindim arabaya bi yürüdüm çatır çutur bi ses, noluyo diye baktım koca bi taş sağ ön tekerin oradaymış ben de görmemişim belki de park halindeyken koydular bilmiyorum
teker taşın kenarına basınca taşın ucu benim kapıyla çamurluğu göçertti, biraz da kapıyı çizdi
hem göçük hem çizik içim cız etti, çok keyifliydim hava güzel falan bütün tadım kaçtı :(
hava da bozdu zaten :(

Gecmis olsun hakan abi oluyor ufak tefek, bende bugun autoking e bıraktım pasta cila icin 275 ytl kasko müsterilerine yüzde 30 indirim 200 geldide 175 ytl anlastm bakalm nasıl bir iscilik olacak astra h ye biniyorum simdilik.

inşallah pislik falan gelip geçmiştir mutlu. tekleme ses değişikliği gaz yememe falan yoksa bişi yoktur bence

ben de dün nazara geldim
önce bi yerde bekliyodum arabanın içinde 3 tane genç iyice süzdüler benim arabayı modeline falan baktılar, bizim buralarda da temiz astra pek yok beğenip gittiler yollarına, sonra bi iş için gittiğim bi yerde 2-3 saat park halinde durdu araba
geri geldim bindim arabaya bi yürüdüm çatır çutur bi ses, noluyo diye baktım koca bi taş sağ ön tekerin oradaymış ben de görmemişim belki de park halindeyken koydular bilmiyorum
teker taşın kenarına basınca taşın ucu benim kapıyla çamurluğu göçertti, biraz da kapıyı çizdi
hem göçük hem çizik içim cız etti, çok keyifliydim hava güzel falan bütün tadım kaçtı :(
hava da bozdu zaten :(

Geçmiş olsun Hakan..Sıkma canını o göçüklerde nazarlık olur artık.....
bendeki problem o günden sonra tekrarlamadı.. 50 tl lik benzinle 180 km gitmiştim sehir içinde,ama o olaydan sonraş 140 km gittim fazlamı yakmaya başladı anlamadım...
Bugün komple boya için yetkili servise ve özel servise gittim...Yetkili servis 2300 tl fiyat çıkardı...Özel serviste 2100 çıkardı...Bende siz ne yapıyorsunuz kardeşim dediim..Çok para bu dediim..Yetkili servis bunu sadece 600 tl si logo-astra ve 1.6 16 v yazısı-yan kapı çıtaları-arka ve ön cam fitilleri için dedii...Kaporta işi hariçmiş birde..Özel serviste herşey içinde...nasıl olurda sökülen cıtalar yeniden kullanılamaz onu anlamadım ve logo ve yazılar..Kafam çok bozuldu fiyatı duyunca....Dışarı herhangi bir yerede yaptırmak istemiyorum 300-500 için...iki arada bir derede kaldım yanii...

Geçmiş olsun Hakan..Sıkma canını o göçüklerde nazarlık olur artık.....
bendeki problem o günden sonra tekrarlamadı.. 50 tl lik benzinle 180 km gitmiştim sehir içinde,ama o olaydan sonraş 140 km gittim fazlamı yakmaya başladı anlamadım...
Bugün komple boya için yetkili servise ve özel servise gittim...Yetkili servis 2300 tl fiyat çıkardı...Özel serviste 2100 çıkardı...Bende siz ne yapıyorsunuz kardeşim dediim..Çok para bu dediim..Yetkili servis bunu sadece 600 tl si logo-astra ve 1.6 16 v yazısı-yan kapı çıtaları-arka ve ön cam fitilleri için dedii...Kaporta işi hariçmiş birde..Özel serviste herşey içinde...nasıl olurda sökülen cıtalar yeniden kullanılamaz onu anlamadım ve logo ve yazılar..Kafam çok bozuldu fiyatı duyunca....Dışarı herhangi bir yerede yaptırmak istemiyorum 300-500 için...iki arada bir derede kaldım yanii...

sökülen çıtalar ,fitiller ,logolar tekrar kullanılır; servis boşa para harcatmaya çalışıyor;sinir oluyoryum şu servislere, dışarıda rahatlıkla 1000-1200 ytl ye halledilir; zaten kullanılan malzeme heryerde aynı; genelde boya olarak standox un ürünleri kullanılıyor, işçiliğini ıspat etmiş bir yer bulup dışarda yaptır eğer yaptıracaksan; bu arada niye boyatıyorsunki; vernikte soyulmalarmı var; eğer çok gerekli değilse bence hiç boyatma,satrken problem olmasın.....

bende ön ve arkatamponlar, benzin depo kapagının orası , bagaj kapagı ve ufak tefek yerlere ruus yaptırcagım mayıs ayında benim gerekiyor :) bide pasta cila atttımmı tamamdr hersey :) geçen sene 500-600 lira fiyat teklifi alıştım

sökülen çıtalar ,fitiller ,logolar tekrar kullanılır; servis boşa para harcatmaya çalışıyor;sinir oluyoryum şu servislere, dışarıda rahatlıkla 1000-1200 ytl ye halledilir; zaten kullanılan malzeme heryerde aynı; genelde boya olarak standox un ürünleri kullanılıyor, işçiliğini ıspat etmiş bir yer bulup dışarda yaptır eğer yaptıracaksan; bu arada niye boyatıyorsunki; vernikte soyulmalarmı var; eğer çok gerekli değilse bence hiç boyatma,satrken problem olmasın.....

Evet Halil tavanda ve bagaj kapagında çok fena vernik atması var....Çamurlukların ikiside hem çizikten hemde iç kısımdaki pas yüzünden boyanması gerekiyor...Sağ kapı zatenn vuruk oda düzeltilip boyanması gerekior...Arka cam etrafında komple boya klakması var...Ön kaput,sağ ön çamurluk....Yani gerçekten komple boyaya ihtiyacı var...

Geri