Astra F Kullanıcıları Buraya

Pazar akşamı koyarım abi yarın sabah sınav,akşam proje,gece doğumgünü, pazar sabah tekrar proje, akşam üstü yemek...bu sadece haftasonu programının yoğunluğu... Pazar akşamı 9dan sonra koyarım pardon koyabilirim :)

:D :D doğru ...Böyle rahat ve konforlu aracın olursa haftasonu olsunda gezeyim diye can atarsın doğal olarak... :D Bende yeni geldim ama daha nereye giderim diye düşünüyorum :D

evet geldim eskişehirden az once :D 420 km git gel direk opete yanastım 41 YTL lik gaz aldı :D süper bu yavv

ama yolda gelirken km teli koptu :S ankara/polatlı ışıklarda :S gittim 15 liraya tel alıp taktırdım düzeldi şimdi

Son düzenleme:
bilmiyorum bnde 90 la gidiyorum lpg var tek fark otomatik olması bnmki 130-140 yakıyo uzun yolda..:confused::confused:

benim daha yeni lpg kiti ya, motorda kuru calışmamıştı hep yeni yeni kuru calışmaya baslıyor lpg de ileride benim yakıtta artar diye düşünüyorum :S en fazla ona bagladım. ileride yakıtı artıcagı kesinde :D

gece şehir içinde sabit hızla pek fazla durmadan; 5 tl ile 35 km gitmiştim bir kere; bu da 5/35=14.2 kuruş yapar; uzun yolda belki bu değer 13-12 kuruşa kadar düşebilir; 10 kuruş biraz hatalı gibi çünkü yakıt ölçümünü gazı bitirerk yapmak lazım; şamandıra her zaman aynı yerde durmayabilir;bu da bizi yanıltır; gazı bitirip kmyi sıfırlayıp bitene kadar denemek lazım....

Geri