Astra F Kullanıcıları Buraya

slm arkadaşlar,bugün arabanın bujisi ve hava filtresi değişti, bujiler kömür bağlamış:) büyük ihtimal yakıt tasarufunda azalma oljak,,bosh un çift tırnaklı bujileri war,bizim arabalara çift tırnaklı takılıyomuş ,ondn aldk,sanayide hallettik hepsini,inşallah azalır yakıtı:)
umarım yaptığın bakımdan fayda görürsün kardeş:good:güle güle bin.

ya aslında dizel araba aljan,teknoloji çok gelişti şimdi dizelleri öyle yapıyolar şimdi hem performansı manyak oluyo hem yakıtı uygun,ilerde imkanım olsa dizel araba düşünürüm:( LGP için performansı etkiliyo fln diolar,doğrumudur acaba:S

İlker sizin arabalar serimi,yani gaza hafif dokunsan bile tepki veriyormu...Eger veriyorsa benimkide bu sorun var demektir...Kalkışta bana göre tam bir performans sergilemiyor...A.Kerim 4. vites testini yarın yapıcam.Bakalım arıza baskı balatadamı yoksa başka bişeymi var...
Bu arada arabamı almadan önce bir galeride 95 model sıralı lpgli,klimalı,200 küsür binde cok temiz bir gt bakmıştım ama fazla yakar düşüncesiyle vazgeçmiştimmm....Eğer bakıyosanız bunlardan sanırım Eskişehirde cok varmış...

İlker sizin arabalar serimi,yani gaza hafif dokunsan bile tepki veriyormu...Eger veriyorsa benimkide bu sorun var demektir...Kalkışta bana göre tam bir performans sergilemiyor...A.Kerim 4. vites testini yarın yapıcam.Bakalım arıza baskı balatadamı yoksa başka bişeymi var...
Bu arada arabamı almadan önce bir galeride 95 model sıralı lpgli,klimalı,200 küsür binde cok temiz bir gt bakmıştım ama fazla yakar düşüncesiyle vazgeçmiştimmm....Eğer bakıyosanız bunlardan sanırım Eskişehirde cok varmış...

baskı balata ile birlikte gaz halatınıda değiş. gaz halatının gevşek olmasıda etkiler ben gaz halatını geçen yaz değiştim %10 luk performans artışı oldu gaza bastığım zaman koltuğa yapıştırıyordu:good:

A.kerim ve burak yol tutuşu ve süspansiyon sürüş zevki olarak üzerine araba tanımam diyor benim opelci ustam.tam binilecek araba bence.ama sıralı sistem takılı olacak.fiyatları da 10 ile 13 arası değişiyor modeline göre.bizim burda var bi tane 96 ama 14500ytl diyor ama çok temiz.biraz ucuz söylese düşünecektim inanın:good:
çok güzel bi araç gt bence de
lpgsiz binilmez ama

ya aslında dizel araba aljan,teknoloji çok gelişti şimdi dizelleri öyle yapıyolar şimdi hem performansı manyak oluyo hem yakıtı uygun,ilerde imkanım olsa dizel arabam, düşünürüm:( LGP için performansı etkiliyo fln diolar,doğrumudur acaba:S
ben de arabayı satmaya kıyamadığım için lpg düşünüyo performansta hissedilecek kadar kayıp olmuyo diyo kullananlar
ama satıp yenilemeye karar verirsem dizel alırım kesin, 1.6dan küçük olmamak kaydıyla tabi ;)

Wall abilerim yanlış anlamayın ama LPGli GT kullanacağıma LPGsiz GSİ kullanırım daha iyi:) hem bana Kasırgayıda aratmaz hem daha sportif görünümlü:) hemde efsane:) :rock F GSİ:rock

Wall abilerim yanlış anlamayın ama LPGli GT kullanacağıma LPGsiz GSİ kullanırım daha iyi:) hem bana Kasırgayıda aratmaz hem daha sportif görünümlü:) hemde efsane:) :rock F GSİ:rock
bu devirde gsi ı bile lpgletirler adama burak
neyleyim gsi'ı gazlaya gazlaya binemedikten gayrı :D:D:D
gt yerine be de gsi tercih ederim tabiki de...

Geri