Astra F Kullanıcıları Buraya

kARDEŞ SERTLİK BİZİM ARABALARIN ORTAK ÖZELLİĞİ.ONUN İÇİN HAVALARI 30DAN AŞAĞI DÜŞÜRME FAYDASI OLMAZ.AMA O SERTLİK SAYESİNDE YOL TUTUŞU MÜKEMMEL OLUYOR.:)
Geçen gün lastiklerin havasına baktımm...40 gösteriyordu,hemen tabelasına baktım benzincideki hava zamazingosunun 195*60*15=36 yazıyordu..Bende 36 yaptım hepsini..Ama yinede fazla gibi...Sencede fazlamı İlker?Dahada düşüreyimmi havaasını?
Bu arada egzos susturucusundaki avuç içi kadar yara yüzünden,gittim susturucuyu değiştirdim..İçi kurum yapmış..55 ytl ye maloldu..Orj. değil yan sanayii taktırdımm..Çıkan susturucunun yara kısmına anahtarla 2 vurdum hafifçe anahtar içeri girdi..

özeniom valla o görüntülerine
biz de mi girsek şu gsi tampon-pancur olayına ne dersin burak :D
Walla haklan abi ben girsemde bende tutmaz malesef:D çünkü sedan:( benim yapacaklarım belliya Hakan abi paranın hazır olması lazım:D ama senin pantere gider bak;) bide arkasına GSİ16V yapıştırdınmı;) 5 kapılı gsi bu die gezersin:)

Geçen gün lastiklerin havasına baktımm...40 gösteriyordu,hemen tabelasına baktım benzincideki hava zamazingosunun 195*60*15=36 yazıyordu..Bende 36 yaptım hepsini..Ama yinede fazla gibi...Sencede fazlamı İlker?Dahada düşüreyimmi havaasını?
Bu arada egzos susturucusundaki avuç içi kadar yara yüzünden,gittim susturucuyu değiştirdim..İçi kurum yapmış..55 ytl ye maloldu..Orj. değil yan sanayii taktırdımm..Çıkan susturucunun yara kısmına anahtarla 2 vurdum hafifçe anahtar içeri girdi..
Kardeş 36 çok fazla:(kütür kütür vurur bak söyleyim.max 32 yap.ben önleri 32 arkaları 30 yapıyorum.çünkü arka hafif öne göre benim arkaya pek kimse oturmuyor bide. sen istersen dördünü de 32 yapabilirsin.ama 36 kesinlikle çok fazla:(

Walla haklan abi ben girsemde bende tutmaz malesef:D çünkü sedan:( benim yapacaklarım belliya Hakan abi paranın hazır olması lazım:D ama senin pantere gider bak;) bide arkasına GSİ16V yapıştırdınmı;) 5 kapılı gsi bu die gezersin:)

aslında gsi alıp 1.4 yazdırmak makbul :D:D
milletin gururu ayaklar altında kalır :D

Kardeş 36 çok fazla:(kütür kütür vurur bak söyleyim.max 32 yap.ben önleri 32 arkaları 30 yapıyorum.çünkü arka hafif öne göre benim arkaya pek kimse oturmuyor bide. sen istersen dördünü de 32 yapabilirsin.ama 36 kesinlikle çok fazla:(
teker üstünde yazandan şaşmayın derim ben ;)

arkadaşlar yaz ile kış hava basıncı aynımı oluyor malum yaza giriyoruz kışın ben ön ve arkalara 32 vuruyordum

Ok lastiğe bakarım,yazıyorsa onu yaparım..Ama yazmıyorsa 32 yapıcam..Saolun İlker,Hakan ve A.Kerim.....
Birşey dana sorayım musadenizle..Sanırım benim araba sağır olmuş..vites yükseltirken verdiğim gaza araba hemen tepki vermiyor,sonra sonra acılıyor..Mesela 2 ile gidiyorum devir 3000 de falan,3 e takmam gerekiyor..takıyorum debriyajdan ayagımı cekip gaza basıyorum araba,bastıgım gaza hemen tepki vermiyor....Birde sanki rampalarda bayılıyor gibi...Sizce arabam sagırmı olmuş,yoksa teknik bir arızamı var yada olay tamamen bendenmi kaynaklanıyor??

Geri