Astra F Kullanıcıları Buraya

merak edenler varsa ben arıza için servise gittim,arabayı makineye bağladılar.bi sorun çıkmadı,arıza kodu vermedi araba.heralde benzinden oldu.pislik geldi heralde dedi usta.
geçmiş olsun efe sevindim bişey çıkmamasına

Efe ve İlker neyseki ucuz atlatılan arızalar..Allah daha büyük arıza ve dert vermesin....Amin...
Bu arada A.Kerim diğer arabaları test edipte beğenmemene istinaden,bende eveli gün 2005 hyundai accent admire kullandım..Araba bir odun adeta....Koltuk değil taş sanki...Konfor sıfır..Benim arabamdan 8 yaş büyük bu araba bide...Hale bak...Alman olsun çamurdan olsun o kadar...Hyundai den inip arabama bindiğimde..Sanki uçak kullanıyorum sandımm....İnanın değme yeni bir çok arabaya toz attırır bizimkiler kıymetini bilelim arkadaşlar bence..Bize nazlandığında hemen satarım diye korkutmayın....:good:

hyundai ile kıyaslamayalım zaten mutlu :D:D
iç döşemeleri 6 ayda benim 12 yıllık döşemeden beter hale geliyor

Teşekkür ederim burakcım.hortumu değiştik 25 ytl ye kapattık işi çok şükür.tamirhaneden çıkarıp bir yıkadım,sildim sisleri yakıp şöyle bir baktım yine aşık oldum namussuza:Dherhalde baya gidecek bu araba bende izlemesi bile keyifli bi de gls olunca kahretsin;)

Haklısın mutlu kardeş.arabalarımız kıyak.bi de gls olunca alımlı yav kahretsin:Dgazlamaya devam yaşasın f kasalarımız
İlker sana da geçmiş olsun gayet ucuza halletmişsin
gl si de alımlı ama :D:D:D

geçmiş olsun efe sevindim bişey çıkmamasına

hyundai ile kıyaslamayalım zaten mutlu :D:D
iç döşemeleri 6 ayda benim 12 yıllık döşemeden beter hale geliyor

İlker sana da geçmiş olsun gayet ucuza halletmişsin
gl si de alımlı ama :D:D:D
işin şakası canım tabiki gl lerde güzel hakan.f kasa olsun da taştan olsun:good:

Olsun Hakan abi onlar bile piyasada taş gibi yürüyolar;) işte azcık oynamak gerekiyo o araçlarla:) yoksa onlarda çok güzel sonuçlar alınıyo;)
zaten onları bizimkine çevirmek 1 saat falan sürer en fazla :D:D
ben nerde gördüysem çok hor kullanılmıştı herhalde ondan itici geliyo olsa gerek

zaten onları bizimkine çevirmek 1 saat falan sürer en fazla :D:D
ben nerde gördüysem çok hor kullanılmıştı herhalde ondan itici geliyo olsa gerek
Bi de onlarda 16valfli motor yok.1.4i ve 1.6si modelleri var aklınızda bulunsun.güçleri de düşük biraz yani:good:

biliyorum ;)
95 öncesi, sarı sinyalli ve stoplar arasında o siyah parça olmayanları beğenmiyorum ben pek yaw :rolleyes:
gerçekten çok kötü gözüküyor 95 öncesi, hatta onların aynaları bile değişik. bizim burda bi arkadaş satıyor 4 ay oldu bir tek alıcısı bile çıkmadı.

F kasacı arkadaşlarım, tek tek alıntı yapıp cevap yazmaktansa tek mesajda bana geçmiş olsun diyen arkadaşlarıma teşekkür ederim. İlker , sanada geçmiş olsun sende ucuz atlatmışsın.2mizede geçmiş olsun;)

Geri