Astra F Kullanıcıları Buraya

Evet Hakan abi kasırganın piaysasınıda sürekli araştırdığım için o civarlarda gidiyo;) ve kasırganın ayarındaki araçlar genelde 13-13500 egidiyo:) ama işte satılırsa aracımın üstünden 500de kar edecem:) buda sevindirici yanı ama ben pek zannetmiyom:( inş. eylüle kadar piayasa canlamnır yoksa böle araçlar yok parasına gidiyo ya galericiler resmen dalga geçiyolar şahin fiyatında almaya kalkıyolar kasırgayada 11 biçtilerdi abicim sen naptın dedim git sen 2000 model enjeksiyonlu slx al dedim:mad: ama adamda haklı:) benden 11e alacak çakkaaallll 12-12500e satacak:D ama bende Hakan abi 13den aşağı satmam die düşünüyorum :good:
Bide Kerim abi aracın kmsini falan yazabilirsen memnun olurum çünkü servis senin aracı yok parasına alacakmışya:( satılık ilanlarına bakıyorum en hurdası bile 12500-13:) aman abi aracı öldürme:D
2.el satıp 2. el alırsak çok dert olmaz ;)
alırken de ucuz olcak çünkü..
ama ben satmam ya seviorum mereti :D:D

ben 12.750 den satıyorum.otomatik gl.141binde,klima ve airbag yok.Burağın araba ile aynı renk ama HB.

ben 12.750 den satıyorum.otomatik gl.141binde,klima ve airbag yok.Burağın araba ile aynı renk ama HB.
hayırlı satışlar Efe abi hayırlısı diyelim:) ayrıca şampanya rengini çok seviyorum insanın içini açıyo walla abi bizim araçlar hakediyo ama işte bende satılırmı die düşünmeden edemiyorum:( gerçi tok satıcı olduğum için pekte 13-13500den aşağı bırakasım yok:) çünkü hem tek airbag,kilma hidrolik direksiyon,vs.. bide 100.000de araç:) hayırlısı diyelim efe abi aracın fotoları varsa bakma imkanı varmı;)

Bide Kerim abi aracın kmsini falan yazabilirsen memnun olurum çünkü servis senin aracı yok parasına alacakmışya:( satılık ilanlarına bakıyorum en hurdası bile 12500-13:) aman abi aracı öldürme:D
benim araba aldığımda 87000 de idi alalı tam bir sene oldu şu anda 112000 km de artı darbesi yok. 12750 ytl ye almıştım. şu anda masrafsız. 1 sene içinde yaptığım masraflar
triger+devirdaim pompası değişti 450ytl
ön disk+balata 170ytl
arka kampana+bilye+balata 300ytl
klıma gazı+komprosör tamiri 120ytl
4lastik 400ytl
arka+orta susturucu 350ytl
baskı balata+kasnak 400ytl
sony ses sistemi 800ytl
ön takımlar değişti 200ytl
jantları düzelttim 70 ytl
gaz halatı değişti 85 ytl
carbon clear 60ytl
pasta cila 90ytl
2dikiz ayna yan sanayi 100ytl herşey orjinal gm. belki bukadar masraf çıkmazdı ama biraz pimpirikliyim. arabam 0 gibi bir kere satmayı düşündüm oda malum fren merkezi yüzünden urfada piyasa olmadığından çok komik fiyatlar veriyorlar ama ankarada 13500ytl müşterilerim hazır.

Arkadaşlar bugün yeni bişe daha keşfettim.bizim arabalar devirli kullanımı seviyor.3000-3500 civarı kullandığın zaman araba açıldıkça açılıyor.dağ tepe dümdüz gidiyor hiç devirden düşmeden.çok tat veriyor.bastıkça gaza geliyor yani:)inanırmısınız yakıtı bile az yakıyor sanki:good:

ben aralık sonu gibi denizlide bir oto ana bayinin ikinci el bölümüne gitmiştim arabama 6500ytl değer biçtiler arkadaşlar kabul etsek de etmesek de piyasa bu maalesef şahinlerle broadwaylerle bir tutuluyor f kasalar ben de seviyorum aracımı kim bindiyse aracın güzel diyor ama şu an ikinci el araç çok fazla geçen mayısda 98 model vectra b gls yi 2.el servisi 12000ytl ye vericeklerdi bana ilk söyledikleri rakam düşünün ciddi alıcı olsam belki 11000 e vericeklerdi. Geçen bi arkadaşımın galerisine passat geldi 98 model ve tüplüydü araca 15000 ytl değer biçildi araç bir hafta boyunca durdu bir tane ciddi alıcı çıkmadı adam en sonunda arabasını çekti galeriden millet artık ya gidip sıfır alıyor ya da 2.el araç alırken 50 kez düşünüyor

ben aralık sonu gibi denizlide bir oto ana bayinin ikinci el bölümüne gitmiştim arabama 6500ytl değer biçtiler arkadaşlar kabul etsek de etmesek de piyasa bu maalesef şahinlerle broadwaylerle bir tutuluyor f kasalar ben de seviyorum aracımı kim bindiyse aracın güzel diyor ama şu an ikinci el araç çok fazla geçen mayısda 98 model vectra b gls yi 2.el servisi 12000ytl ye vericeklerdi bana ilk söyledikleri rakam düşünün ciddi alıcı olsam belki 11000 e vericeklerdi. Geçen bi arkadaşımın galerisine passat geldi 98 model ve tüplüydü araca 15000 ytl değer biçildi araç bir hafta boyunca durdu bir tane ciddi alıcı çıkmadı adam en sonunda arabasını çekti galeriden millet artık ya gidip sıfır alıyor ya da 2.el araç alırken 50 kez düşünüyor
6500 ytl ye satacağına yak daha iyi. bizim arabalar gerçekten çok güzel.

benim araba aldığımda 87000 de idi alalı tam bir sene oldu şu anda 112000 km de artı darbesi yok. 12750 ytl ye almıştım. şu anda masrafsız. 1 sene içinde yaptığım masraflar
triger+devirdaim pompası değişti 450ytl
ön disk+balata 170ytl
arka kampana+bilye+balata 300ytl
klıma gazı+komprosör tamiri 120ytl
4lastik 400ytl
arka+orta susturucu 350ytl
baskı balata+kasnak 400ytl
sony ses sistemi 800ytl
ön takımlar değişti 200ytl
jantları düzelttim 70 ytl
gaz halatı değişti 85 ytl
carbon clear 60ytl
pasta cila 90ytl
2dikiz ayna yan sanayi 100ytl herşey orjinal gm. belki bukadar masraf çıkmazdı ama biraz pimpirikliyim. arabam 0 gibi bir kere satmayı düşündüm oda malum fren merkezi yüzünden urfada piyasa olmadığından çok komik fiyatlar veriyorlar ama ankarada 13500ytl müşterilerim hazır.
Tabi Kerim abi alıyosun aracı öle binmek olmuyo zaten kasırgada da vardı çalışmayan konsoldaki lambalar falan olmuşken tam olsun diyosun harcıyosun değermi bence değer şimdi kasırga canavar gibi yani kerima bi insan kıyamıyo yapıyo bişiler:) benimde 13e hazır ark. satda alım şunu yaw diyoda kararsızım:o aslında yincek ekmeği çok bunun:) açıkcası:D yani aslında o yüzen açtım kerima bi bu konuyu:) ama satmıcam heralde şansına küssün:D çünkü az önce çarşıda geliyom ve yine gönlümü fetetmeye başardı kereta:) ama babamında gönlü olursa işte o zman gider:cry:

Arkadaşlar bugün yeni bişe daha keşfettim.bizim arabalar devirli kullanımı seviyor.3000-3500 civarı kullandığın zaman araba açıldıkça açılıyor.dağ tepe dümdüz gidiyor hiç devirden düşmeden.çok tat veriyor.bastıkça gaza geliyor yani:)inanırmısınız yakıtı bile az yakıyor sanki:good:

:D :D :D 3.vites deli bişey, her yola geliyo ;)
ama az yakıyo mu o tartışılır,gerçi uygun devrin altında kullanırsak illaki fazla yakar,bizim araçların hakkı da 3000-3500 bence ;)

valla benim araç 13000 yerlerse revani yemezlerse pırasa aşı :D
6500e vereceğime koyarım kenara haftasonları yıkar geçer karşısında çay içerim daha iyi...

:o aslında yincek ekmeği çok bunun:) açıkcası:D

yincek ekmek, eskişehirli seniiii :D:D, her yerde belli eder esesli kendini,

walla yukarda da dediğim gibi beğenen alır beğenmeyen almaz :D şart değil satılması bence,yeni araba almak için yapıcağım masrafın yarısını buna yapsam gene bi 10 sene gider ;)
hem bizim kafada adamlar için çocuğunu evlatlık vermek gibi bişey olur f kasayı satmak,kolay olmaz :D

hayırlı satışlar Efe abi hayırlısı diyelim:) ayrıca şampanya rengini çok seviyorum insanın içini açıyo walla abi bizim araçlar hakediyo ama işte bende satılırmı die düşünmeden edemiyorum:( gerçi tok satıcı olduğum için pekte 13-13500den aşağı bırakasım yok:) çünkü hem tek airbag,kilma hidrolik direksiyon,vs.. bide 100.000de araç:) hayırlısı diyelim efe abi aracın fotoları varsa bakma imkanı varmı;)

burak yazın başında ilanı koymayı düşünüyorum
.

Geri