Astra F Kullanıcıları Buraya

Ben geçen hafta değiştirdim..Bende de sustutucunun üzerinde el ayası kadar yara vardıı...Hararet yaptırır dediler...55 ytl değiştirdim...Tabii orjinal değil...Orjinal fiyatını hiç sorma gereğide duymadıım...

55 ytl iyimiş ya bu saatten sonra bi sürü para verip orjinale gerek yok zaten şu an üstündeki fabrika çıkışı olan orjinal gm daha hiç değişmedi azıcıkta yan sanayi takılsın :) bu arada bugün bi astra f gördüm kırmızı gl içim acıdı arabaya bakınca bi arabaya bu kadar kötü mü bakılır ya her yeri ezik içinde boyası adeta zımparalanmış gibi camı çatlak aynası kırık tampon sarkmış kimbilir içi ne haldeydi eve gelip bizimkini pırıl pırıl görünce moralim düzeldi :D

:good: :good:
si leri çok iyi motor diye duydum ama kullanan tanımıyorum tabi
aslında silerde benim hoşuma gidiyoya hatta arkadaşa diyorum ama pek cezbetmio onu ama 94 tipi var biraz onlarda;) bide 94 gsi body kiti taktıkmı:) süper olur ve ikinci eline bakıyorum 200.000 ile 250.000 gitmiş araçlar var;) ama rektefiyeye girmişmi motoru onu bilemiyorum:o

55 ytl iyimiş ya bu saatten sonra bi sürü para verip orjinale gerek yok zaten şu an üstündeki fabrika çıkışı olan orjinal gm daha hiç değişmedi azıcıkta yan sanayi takılsın :) bu arada bugün bi astra f gördüm kırmızı gl içim acıdı arabaya bakınca bi arabaya bu kadar kötü mü bakılır ya her yeri ezik içinde boyası adeta zımparalanmış gibi camı çatlak aynası kırık tampon sarkmış kimbilir içi ne haldeydi eve gelip bizimkini pırıl pırıl görünce moralim düzeldi :D
İşte Alican öle insanlara acaip kıl olan birisiyim:mad: madem aracı kullanıyorsun nie bakmıyorsun sonra piyasada araçlarımız hurda fiyatına gidiyo öle insanlar yüzünden:mad: yaw aklım almıyo madem bakamıyorsun git şahin al brodway al hiç değilse yedek parçaları ucuz onu yaptır bin:) ekonomik durumu yok alıyo hurda gibi araba döküle döküle gidiyo:) sonra milletde yok F kasa alınırmı yok sorunlu araçlar bakmazsan tabi sorunlu olur ;)

gerçekten çok kötü gözüküyor 95 öncesi, hatta onların aynaları bile değişik. bizim burda bi arkadaş satıyor 4 ay oldu bir tek alıcısı bile çıkmadı.
yaw abi ben bi kaç bakımlı gördüm hatta yürüdükte siler baya güzelya kasırgadan eksiği yok:D ama o kasalarımı satılmıyo yoksa Fler mi zor satılıyo orası biraz karışık:o gerçi bu sıralar piyasa durgun yani çok aranan araç olmadığı sürece pek hareketlilik yok:( ama galerisi olna bi abide sen o arabayı satmaya kalktınmı istediğin fiyata satamazsın dedi açıkcası moralimi bozdu:( satarsın ama istediğin fiyatın çok aşağısında satarsın dedi:( sizce abilerim aracım ne kadar eder bi piayasa araştırması yapalım:o
airbag
klima
hidrolik direksiyon
vee GL özellikleri bazı gllerde klimayla airbag yokda onları ekleyim dedim ayrıca aracın resimleri imzadaki linkte var;) bakalım kasırga kaça gidecek:o

Ya Burak tekrar kasırgaya baktımda,bir şey dikkatimi çekti..Senin kasırgada anten otomatikmi....Eğer seninki otomatikse benim arabam gls olmasına ragmen neden manuel...Yoksa gls olmasına ragmen hepsinde oto anten mevcut değilmi..Bende çin malı dandik,elle acılan bir anten var..Acaba orj. arıza yaptı bunumu taktılar...Bir bilginiz varmı acaba bunun hakkında arkadaşlar.....

Ya Burak tekrar kasırgaya baktımda,bir şey dikkatimi çekti..Senin kasırgada anten otomatikmi....Eğer seninki otomatikse benim arabam gls olmasına ragmen neden manuel...Yoksa gls olmasına ragmen hepsinde oto anten mevcut değilmi..Bende çin malı dandik,elle acılan bir anten var..Acaba orj. arıza yaptı bunumu taktılar...Bir bilginiz varmı acaba bunun hakkında arkadaşlar.....
Yokya Mutlu abi otomatik diilya:o taktırcaktık ben mani oldum şimdi gerenkte durmuyorum cd çalar olduğu için hemenhemen hiç açmıyorum desem yeridiryani:good:

yaw abi ben bi kaç bakımlı gördüm hatta yürüdükte siler baya güzelya kasırgadan eksiği yok:D ama o kasalarımı satılmıyo yoksa Fler mi zor satılıyo orası biraz karışık:o gerçi bu sıralar piyasa durgun yani çok aranan araç olmadığı sürece pek hareketlilik yok:( ama galerisi olna bi abide sen o arabayı satmaya kalktınmı istediğin fiyata satamazsın dedi açıkcası moralimi bozdu:( satarsın ama istediğin fiyatın çok aşağısında satarsın dedi:( sizce abilerim aracım ne kadar eder bi piayasa araştırması yapalım:o
airbag
klima
hidrolik direksiyon
vee GL özellikleri bazı gllerde klimayla airbag yokda onları ekleyim dedim ayrıca aracın resimleri imzadaki linkte var;) bakalım kasırga kaça gidecek:o
burak daha geçen hafta urfadaki galeriler 9milyar verdi:) tabi burda tutulmuyor. serviste 12milyar verdi. aveo almam şartıyla. ben arabamı çok seviyorum 100milyardan aşağı olmaz:)

airbag
klima
hidrolik direksiyon
valla burakçım sahibindende bakıyorum benim 96 lardan, 14binden 8bin'e kadar değişiklik gösteriyo,
ben aracını seven tok satıcı olduğum için şimdi sat deseler 12den aşağısına vermem aracı.

senin anten değişmiş mutlu
ben de ilk aldığımda otomatik vardı ama arızalıydı motor ses yapıyor anten açmıyodu, ben de motoru iptal edip dandik çamurluk anteni taktım
şimdi o deliği iptal edip arka cama anten takmak istiyorum

burak daha geçen hafta urfadaki galeriler 9milyar verdi:) tabi burda tutulmuyor. serviste 12milyar verdi. aveo almam şartıyla. ben arabamı çok seviyorum 100milyardan aşağı olmaz:)
Abi napmışlarya walla 9mu bide seninki GLS yapma abi aman:( ayrıca GLler en 12den satılıyo:( kerim abi sen az 13den satacaksınki bizim piaysamız olsun:o GLS 12ye giderse düz GLler kaça gider bilemem walla bende 13 die düşünüyordum tek farkımız jant,gövde rengi tampon,sis,+airbag:o piyasa cidden ölmüşya o zaman araçlarımızın kıymetini bilelim:D ama kafamda 13 rakamı sabitlendi alan olmazsa satmam benimde işime gelir:) nede olsa tok satıcıyım tabi allah kaza bela vermezse;)

valla burakçım sahibindende bakıyorum benim 96 lardan, 14binden 8bin'e kadar değişiklik gösteriyo,
ben aracını seven tok satıcı olduğum için şimdi sat deseler 12den aşağısına vermem aracı.
Evet Hakan abi kasırganın piaysasınıda sürekli araştırdığım için o civarlarda gidiyo;) ve kasırganın ayarındaki araçlar genelde 13-13500 egidiyo:) ama işte satılırsa aracımın üstünden 500de kar edecem:) buda sevindirici yanı ama ben pek zannetmiyom:( inş. eylüle kadar piayasa canlamnır yoksa böle araçlar yok parasına gidiyo ya galericiler resmen dalga geçiyolar şahin fiyatında almaya kalkıyolar kasırgayada 11 biçtilerdi abicim sen naptın dedim git sen 2000 model enjeksiyonlu slx al dedim:mad: ama adamda haklı:) benden 11e alacak çakkaaallll 12-12500e satacak:D ama bende Hakan abi 13den aşağı satmam die düşünüyorum :good:
Bide Kerim abi aracın kmsini falan yazabilirsen memnun olurum çünkü servis senin aracı yok parasına alacakmışya:( satılık ilanlarına bakıyorum en hurdası bile 12500-13:) aman abi aracı öldürme:D

Geri