Astra F Kullanıcıları Buraya

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem de serviste kaydı varken bunu demiş adam :rolleyes:
özelde yaptırmış olsa o kadar kolay öğrenemiceksin..

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sözde servisin bu bilgileri dışarıya vermesi yasak ya ona güvendi herhalde sanki biz götürüp gösteremeyecez ne insanlar var arac 30 binden sonra servise uğramamıs muhtemeln garanti bitince gitmemiş işte.

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.el vw alınacaksa dod dan almak lazım arabada ne varsa söylüyorlar detaylı bir raporları oluyor her araba hakkında

belphegor31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw arkadaşlar 1.6 16v atiker marka sıralı sistem tüplü aracım triger seti , bujiler , devirdaim pompası ve amortisör takozları değiştikden sonra çekişden düştü 140 km den sonra yırtınıyor araba daha 102.000 km de

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Angelları soruyorsun galiba angellar bendede var 2009 nisanda 315 ytl ye almıştım 2 taksit xenonlarıda 6000 k 100 ytl ye taktırmıştım eğer yağmurlu havada ve özellikle akşamlar kulalnacaksanız arabayı angel+xnon tavsiye etmem.

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önder kardesim zenon farı ne kadara aldın acaba.bide memnunmusun.?

xenonlar hediye angelları 2.el aldım :) piyasada 120 ye fln bulunur xenon markası pek önemli değil hepsi aynı normal fara kullanıcaksan aydınlatma iyi 6000 k daha iyi aydınlatıyor eskiden orj farda 6000k vardı angel eye fara geçince 8000k taktım , angel eye tavsiye etmem şekil olarak iyi ama gerisi yalan

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw arkadaşlar 1.6 16v atiker marka sıralı sistem tüplü aracım triger seti , bujiler , devirdaim pompası ve amortisör takozları değiştikden sonra çekişden düştü 140 km den sonra yırtınıyor araba daha 102.000 km de

bakımı düzgün biyerde yaptırmışsındır inşallah??
benzinde nasıl durum yine düşük mü?

geçmiş olsun yaa çok üzüldüm...
sağolasın,
cana geleceğine mala gelsin deyip bi bardak su içtim üstüne..

bu arada kapı sacını da eğmişiz o sürtmeyle, çıtanın altında kaldığı için anlayamamışım. yaptırma zamanı geldiğinde epeyce masraf çıkacak gibi..