Astra F Kullanıcıları Buraya

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öten benzin pompasını yenisiyle değiştirttim bugün.Adam hiç ikilemeden değiştirdi.sanırım bana taktığı parça çıkmaydı.neyse buna şükür diyelim.şu an hiç ses yok şeytan kulağına..memnunum

düzeldiğine sevindim ,inşallah bir daha sorun çıkmaz motor v.s. ile ilgili...

Arkadaşlar merhaba.Ben Sakarya'dan Osman Toprak. 95 model Astra f Gl arabam var. Arkadaşımdan böyle bir garajın varlığını duydum ve üye olmaya karar verdim.Umarım keyifli zamanlar ve paylaşımlar yaşarız..Şimdiden teşekkürler.

hoşgeldiniz aramıza...

car 300 teybim arıza yaptı başka bir teyp taktım fakat dijital ekrandaki tarih gözükmüyor.Sitede bunun elektirikçiler tarafından yapıldığı yazılmış konu hakkında bilgisi olan varsa yardımlarını rica ediyorum.

bunun için teybe giren motorlu anten kablosunun yanlış hatırlamıyorsam siyah olanı kesiliyor; motorlu antenin kablosu ikili olmalı ; normalde tek kabloyla çözülür ama bu iki kabloyu birden kesseniz de olur....

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlu bu gerçek tarih okuyunca nedemek istediğimi ve ne kadar asil bi kan taşıdığımızı anlıyacaksın.. sakın yanlış anlama sana yaptığın yanlış falan demiyorum tepkinde haklısın ama bayrağını taşıyacak kadar olmamalı biz TÜRK ler sadist değil vicdanlı insanlarız başkaların acılarını garip bi şekilde paylaşırız ama o bayrak içinde ölür ve öldürürüz...

Abi o tarihi biliyorum ben,hatta burda gazze konusu acıldığında vermiştim...Asil kan taşıdığımız doğru ama içimizdeki İrlandalı'ların da yaptıkları azımsayamam...İttahat ve terakki..O toprakların elimizden gidişinin sebebidir onlar..Neyse boşver ...Seni anlıyorum ama bazen tepkimizi dile getirmek için bazı eylemler yapmak ve bu durumlarda tarafımızı belli etmek gerekli...

Direksiyon kutunu bir an önce hallettir bence abii..sonra büyük bir sorun çıkarmasın Allah korusun...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.Ben Sakarya'dan Osman Toprak. 95 model Astra f Gl arabam var. Arkadaşımdan böyle bir garajın varlığını duydum ve üye olmaya karar verdim.Umarım keyifli zamanlar ve paylaşımlar yaşarız..Şimdiden teşekkürler.

Osman kardeşim,benim çocukluk arkadaşımdır...Tavsiyem üzerine sitemize üye oldu...Hatta arabasını yeni aldı ve birazda olsa benimde bu arabayı almasında payım var.. :D Şimdi çok memnun...İnşallah Allah utandırmaz...Ama gerçektende çok güzel ve güçlü bir arabası var...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman Osman kardeşimizin arabası da hayırlı olsun :)
kazasız belasız iyi günlerde kullan

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramıza yeni katılan arkadaşlara iyi forumlar zevkli paylaşımlar, hoş gelmişler..

Evet arkadaşlar direksiyon kutusu sol taraftan keçeden kacırıyor, bi arkadaşım Bursa dan bi tamirci adersi verdi önce ön görüşme yapayım, en önemlisi kapital durumumu ayarlayınca gidip yaptıracam tabiki sonucu da sizinle paylaşacam ..

Mutlu Allahtan sadece hidrolik bağlatı yok mekaniğe hidrolik takviyesi ile çalışmakta sistem sadece yağ kaçırmanın pisliği ve fazla sıklıkla kaput açmanın gıcıklığı..

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramıza yeni katılan arkadaşlara iyi forumlar zevkli paylaşımlar, hoş gelmişler..

Evet arkadaşlar direksiyon kutusu sol taraftan keçeden kacırıyor, bi arkadaşım Bursa dan bi tamirci adersi verdi önce ön görüşme yapayım, en önemlisi kapital durumumu ayarlayınca gidip yaptıracam tabiki sonucu da sizinle paylaşacam ..

Mutlu Allahtan sadece hidrolik bağlatı yok mekaniğe hidrolik takviyesi ile çalışmakta sistem sadece yağ kaçırmanın pisliği ve fazla sıklıkla kaput açmanın gıcıklığı..
abi benimkide kaçırıyor ama şükür öyle bir pislik falan yok bnde..frennin ordan elini sokarsan oraya ordan eline yağ gelir başka bir şey yok.