Astra F Kullanıcıları Buraya

garajdaki herkese merhaba ...benm arabanın havalandırma nereye vereceğini ayarlayan dümenin ışıkları gitti..nası yaptırcaz bunu??

eyvah Sercan neredeyse göğüsün yarısı sökülüyor .. benimkide gitmişti 20 kayme aldı elektrikci 1 saate yakında uğraşmıştı.. eğer seninki için daha kolay bi şekilde hallederlerse paylaş ki ben de elektrikci ile paylaşayım .

tüm arkadaşlara tekrar selam olsun.foto ekleyecemde foruma.imageshack tan nasıl ekleniyor unuttum.bi anlatsanız kısaca.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=338

İlker sana msn den de gönderdim ama başka arkadaşlarında ihtiyaçı olur diye linki veriyorum .. lazım olur diye kayıt etmiştim.. ee ne demiş büyüklerimiz ''sakla linki .. gelir zamanı ''' ya millet kalp ilaçları mı nedir bu aralara acayip ukela oldum yawww...:hıh:

garajdaki herkese merhaba ...benm arabanın havalandırma nereye vereceğini ayarlayan dümenin ışıkları gitti..nası yaptırcaz bunu??

normalde o kısmın 5 adet vidası var;ancak bunları sökünce tahminimce sadece yerinden oynar; havalandırmayı ayarlayan yerlerin ve sıcak soğuk ayarıyla sirkülasyon düğmesinin tellerinin çıkarılması lazım oranın komple çıkması için, bu telleri çıkarmak içinde torpido gözünü ve gerekirse orta konsolu sökmek lazım.....

Halil küçük yok bilgisayarı bile yerinden çıkarılıyor ...kontak anahtarının olduğu kapcık bile acılıyor..

Arkadaşlar nasılsınız yaa....Özlemişim böyle güzel sohbetlerii garajımızda... :D Allah bozmasın inşallah...

Hakan hayırlı olsun kardeşim tüvtürk'ün...Üzerinden büyük bir yük kalkmıştır senin şimdii.... :D

Bu arada bende çalıştığım fabrikada Fusion kullanmıştım bir dönem....Araba çok yüksek,güvenilmez,direksiyonu hıza duyarlı değil...Yüksek hızlarda bile çok yumuşak direksiyonu...Allah muhafaza en küçük harekette takla atmaya meyilli...

Sercan geçmiş olsun...Yalnız senin üzerinde karabulutlar dolaşıyor farkındamısın.... ?

Burak app yi bilmem ama sendeki Filmler resimdeki gibiyse problem olucağını sanmıyorumm..Zaten filme birşey demiyorlarmışş.Sitede de tüvtürk e gidenler yazmışlar film problem değil diye..Yalnız polis problem cıkarıyormuşş...

İlker hayırmı ne fotosu bunlar,yeni resimlerimi canavarın...O kadar boşlamışsınki neti imageshack'ı bile unutmuşsun...

Sercan geçmiş olsun...Yalnız senin üzerinde karabulutlar dolaşıyor farkındamısın.... ?

farkındayım mutlu abi bugün önemli bir dersten A aldığımı öğrendim akşam bu bir yerden gelen mutluluk bir yerden gidiyor böyle:D:D..mutlu abi benm araç her ay bir şey yapıyo alıştım ben..o yapmazsa ben yapıyorum çukura giriyorum..
ama herşeye rağmen onu çok seviyorum...;);)

farkındayım mutlu abi bugün önemli bir dersten A aldığımı öğrendim akşam bu bir yerden gelen mutluluk bir yerden gidiyor böyle:D:D..mutlu abi benm araç her ay bir şey yapıyo alıştım ben..o yapmazsa ben yapıyorum çukura giriyorum..
ama herşeye rağmen onu çok seviyorum...;);)

Sevindim A aldın he...Tebrikler...Herşeye rağmen onu sevmen çok güzel...Allah bozmasın inşallah... :D

Geri