Astra G Sahipleri Buraya

mrb arkadaşlar..

yorumlarınız için teşekkürler hepinize.. bakalım becerebilecekmiyim elime yüzüme bulaştırmadan.. :D

bugun konustum arkadasımla sıfır varmış 350 400 ole cıkıyor ama benım arkadasımın tesısatı var 38 lık jvc kabınlı ayrı ayrı 2 adet temız edıson anfı var onlardan ıstıyosan uyguna alırım az kullanılmış ıhtıyactan satıyor telını verıp konustra bılırım
JVC'e iyi demiyorlar abi düşündüğüm kicker CVR CVX L7 ama edison anfi edison 1000a ise onu alabilirim temiz tamirsiz sorunsuzsa?
arkadaşlar ben arabamın fotogragını ekleyemiyorum
http://imageshack.us/ sitesinden ilk önce browseden resimlerinizi ekliyorsunuz..Daha sonra 640x480 (for message boards) yazanı işaretliyorsunuz..Daha sonra onun yanındaki [resize image?] kutucuğunu işaretliyorsunuz start upload dediğinizde teker teker ekliyiek resimleri ordan siteye koyabilirsiniz yanlışım varsa af ola :D

bu arada bende plakaları öyle yapıcam bana sadece çift taraflı bant yeter dediler bende bu işe girdiğimde slikon sıkayım köşelerine birde kağıt bantla yapıştırıyım tutması için kalsın öyle bir gün ne zamandan beri düşünüyordum bugun yarın yapıyım bari bende cift taraflı bant bu köpüklü olanlarından dediler onlara piyasada ne diyorlar ne diye isticez yani :D

Son düzenleme:
ASTRA G MAVİ ŞİMŞEK

yakamoz.jpg

edison anfıyı almak ıstersen verıyım telefonu görus arabada dınler kontrolu yaparım sokturturum alırım cocuktan ıstersen ;)
anfı bass olayına acele etme araştırmadayım

bu arada bende plakaları öyle yapıcam bana sadece çift taraflı bant yeter dediler bende bu işe girdiğimde slikon sıkayım köşelerine birde kağıt bantla yapıştırıyım tutması için kalsın öyle bir gün ne zamandan beri düşünüyordum bugun yarın yapıyım bari bende cift taraflı bant bu köpüklü olanlarından dediler onlara piyasada ne diyorlar ne diye isticez yani :D

ben bugün yaptım, tekzenden tesa çift taraflı bant aldım, 5 m. 11 tl, 3,75 tl ye de silikon aldım köşelere ve ara ara onu sıktım, ama kağıt bantla tutturmadım.. bakalım yarın gün gözüne görücem nasıl olmuş, akşam üzeri başladık arkadaşla hava karardı biz işimizi bitirene kadar.. :D

selam arkadaşlar astra g sahibiyim, sizin bilgileriniz tecrübeleriniz bana lazım olacak, aranızda banada yer var mı?

Hoş geldin orkun.. Kapılar tüm astra g cilere açık.. hatta tüm opelcilere.. ;)

Hoşgeldiniz..
bu arada garajımız 1ooo msj ulaşmıştır bu msjla arkadaşlar...:D
birde slikon boyaya zarar verir falan dediler ama pek bilgimde yok sadece çift taraflı bantla yapıştır geç dediler bide yolda plakayı bırakırız bidaha döne döne plaka ara :D
tamam burak abi ben bursada buldum sıfır kicker CVX gaziosmanpaşadaymış onu alıcam sanırım anfi bulmam lazım daha sonra alırsam onu

Son düzenleme:
Geri