Astra G Sahipleri Buraya

modeli ne burak abi kicker L5 mi L7 mi kare bass bi onlar var eğer olursa alırım görüşebilirsek adamla olur..
arkadasımla konustum gama muzık sahıbıymış ben hıc alıs verışlıgım yok kare bass degılmış oval 200 tl 38 lık karenın fıyatını sorarım adamı aratırım fıyat ogrenırım hosuna gıderse fıyat denetır öyle alırım bana ters yerlerı sırf ıstıyosun dıye ılgılencem ;)

arkadasımla konustum gama muzık sahıbıymış ben hıc alıs verışlıgım yok kare bass degılmış oval 200 tl 38 lık karenın fıyatını sorarım adamı aratırım fıyat ogrenırım hosuna gıderse fıyat denetır öyle alırım bana ters yerlerı sırf ıstıyosun dıye ılgılencem ;)
saolasın abim sende olmasan vallaha :D

bugun konustum arkadasımla sıfır varmış 350 400 ole cıkıyor ama benım arkadasımın tesısatı var 38 lık jvc kabınlı ayrı ayrı 2 adet temız edıson anfı var onlardan ıstıyosan uyguna alırım az kullanılmış ıhtıyactan satıyor telını verıp konustra bılırım

slm garaj..

yarın plakalığı çıkarıp plakayı yapıştırma yapıcam, bu işlemi silikonla mı yapıyo acaba yapanlar?? ayrıca yapıştırdıktan sonra vidalama da yapmaya gerek var mı acaba ekstradan, trafikteyken plakayı yolda bırakmayalım bi de.. :)

slm garaj..

yarın plakalığı çıkarıp plakayı yapıştırma yapıcam, bu işlemi silikonla mı yapıyo acaba yapanlar?? ayrıca yapıştırdıktan sonra vidalama da yapmaya gerek var mı acaba ekstradan, trafikteyken plakayı yolda bırakmayalım bi de.. :)
sılıkonla cıft taraflı bantla kenarlarına yapıstır hıc bırsey olmaz kagıt bantla plakanın kenarlarını bantla acılmasın 1 gune kurur sakın vıda atma gerek yok;)

sılıkonla cıft taraflı bantla kenarlarına yapıstır hıc bırsey olmaz kagıt bantla plakanın kenarlarını bantla acılmasın 1 gune kurur sakın vıda atma gerek yok;)

silikonla mı yapayım, çift taraflı bantla mı? bi de bu kağıt bantla plakanın kenarlarını bantlamamın sebebi nedir? çift taraflı bant sağlam bi şekilde tutana kadar ona destek olmasımıdır amaç??

slm garaj..

abi silikonla yapılınca birdaha onu cıkarma ihtimalı cok zor bu yüzden cift taraflı bir bant olsun ve köşelere hafif silikon yapın vidaya felan gerek yok zaten..benm plakalar sadece silikonlu asılsan cıkmaz o derecede :D

Selam garaj günaydın herkese

abi silikonla yapılınca birdaha onu cıkarma ihtimalı cok zor bu yüzden cift taraflı bir bant olsun ve köşelere hafif silikon yapın vidaya felan gerek yok zaten..benm plakalar sadece silikonlu asılsan cıkmaz o derecede :D

Bencede sadce köşelere silikon sık yoksa çıkarmaya ihtiyaç duyduğunda yeni bi plaka yaptırma zorunluluğunda kalabilirsin komple bantla kenalardan azar azar silikon sık çıkarmaya çalışmadıkça hiç bişey olmas...

Geri