Astra G Sahipleri Buraya

burak edıson 4*1000 watt anfı buldum sana pıyasısı nekadar bak sesını dınledım guzel 1 aylık cıhazmış ;)

günaydın beyler 2 günlük aradan sonra yine burdayım burak hala bulamadınmı tesisat ben alıcam yollicam en sonunda hhe :) ben yay xenon alamadım sen tesisat alamadın :) burak eskişehir çok güzeldi haftasonu havada sıcaktı arkadaşlarla dolaştık baya adalar espark doktorlar falan çözdüm eskişehiri artık :) yarında gaziantepe gidiyorum.

ümit abi güzel olmuşda banta çok para vermişsin 3m 2 metrelik bant işini görürdü 3 liraya almıştım bende sadece çift taraflı bant yeterliydi aslında bende sadece çift taraflı bantla yapıştırmıştım.

olur burak abi nasıl istersen benim aradığın anfi edison 1000a modelinden başka edison anfi işime yaramaz sanırım yada olursa 1201.1 yada eğer para olursa 1200.1 falan düşünüyorum olur konuşalım daha iyi olur bana sıfır ucuz olsa yada ikinci el temiz güvenilir ucuz olsa tamam zıplıcam hemen :D
Samet abi sana çok darıldım geldinde bana neden haber vermedin bi görüşseydik bi çayımı içseydin hemen geldin gittin valla :(
Garajda nöbetci olması iyi olmuş biraz daha güncelleyelim erkan abi falan görünmüyor hiç nerelerde acaba :)

tabi canım hergün biri nöbete kalsın,garajı başı boş bırakmaya gelmez ;)

ümit abi güzel olmuşda banta çok para vermişsin 3m 2 metrelik bant işini görürdü 3 liraya almıştım bende sadece çift taraflı bant yeterliydi aslında bende sadece çift taraflı bantla yapıştırmıştım.

Hoş geldin samet.. özlettin kendini valla..

ne kadar bant harcıycamı kestiremedim, 5 m. lik buldum aldım, yarı yolda kalmıyiim dedim... silikon gereksizmiş ama ilk izlenimlerime göre...

Geri