Astra G Sahipleri Buraya

abi adam bağcılar meydanında yeni yapılan yapı kredi bankasının önündeymiş bu dominos pizza dedi sanırım o yolun üstündeymiş ona bakabilirsen kargo parasıda vermeyiz geliceksen eskişehire.. :D

ooo bağcılar uzak ama burak yakın değil ki :s karşıya geçersem eğer uğrarım dicemde erken söleseydin olurdu şimdi zor perşembe cuma var işte yok hiç karşıya geçecek o yüzden zor burak dua et ALLAHA iş çıksın karşıya geçeyim :D cumartesi pazar eskişehirdeyim kozluya gelcem

napıyorsun burak abi garaj baya geri kalmış güncel tutalım garajı biraz daha..
canın sağolsun ben abi işin çıkarsa bakarsın bizim eskişehirdede varmış bi L7 onada bakıcam yarın kabinsizmiş alırsam kabin falan yapıcam ona olursa olur nakit bulucaz bi yerden öyle olucak hayırlısı bakalım :)

napıyorsun burak abi garaj baya geri kalmış güncel tutalım garajı biraz daha..
canın sağolsun ben abi işin çıkarsa bakarsın bizim eskişehirdede varmış bi L7 onada bakıcam yarın kabinsizmiş alırsam kabin falan yapıcam ona olursa olur nakit bulucaz bi yerden öyle olucak hayırlısı bakalım :)
buldum bırtane ama adam hosuma gıtmıyor ısyerı arkadaşım kare bass kıckers 38 cm 200 peşın sıfır dıyor uyarmı sana:confused:

Geri