Astra G Sahipleri Buraya

valla Ümit abi napsak napsak bende bilmiyorum forumda bi etkinlik dicem aklıma hiç bişi gelmiyor aklınıza güncel konu geliyorsa güncel tutarız garajımızı mesela ben bi soru sorayım..?
Türkiye nereye gidiyor? Kürt Acılımı hakkında ne düşünüyorsunuz?Türkiye ne yapmalı düzelmesi için Türkiyedeki güncel haberlerden konuşalım muhabbet edelim fikirlerimizi paylaşalım bari arkadaşlar...

valla burak güzel bi konu ama, biliyosun forum kuralları var.. halbu ki konuşucak o kadar çok şey var ki bu konuda...bu konuya girdik mi çıkamayız.. savunan olacak-karşı çıkan olacak, hararet yükselecek belki zaman zaman.. velhasıl bu konunun yeri burası olamaz... aslında çok tartışmak istesem de bu konuyu...

ya tabi çok güzel abi ama çalışıyoruz be yatmaya gelmiyoruzki :S tomografi söküyoruz başka yere montaj yapcaz işler yoğun bu aralar. ALLAH artırsın.

Hadi bakalım kolay gelsin diyelim sana o zaman.. ama olsun yine de, şehir şehir gezerek çalışmak güzel olsa gerek..

bu arada samet senin şu imzandaki fotoyu görünce üniversitedeki günlerim aklıma geliyo, üniversitedeyken 3 yıl boyunca ege üniversiteli beşiktaşlıların -namı diğer egelikartallar- başkanlığını yapmıştım unibjk bünyesinde.. güzel günlerdi... birkaç kare o günlerden ;
26536394.jpg

22260725.jpg

unibjkgaleriresim713.jpg

Hoşgeldiniz garajımıza..
Burak Abi bana bugun haber gelicek istanbulda bi kicker CVR 15 var kabinsiz iyi fiyat vermişti aradım konuştuk bugun çalışıyormu falan diye bakıcaklar olursa yarın alıcam onu eğer alırsam bana edison 1000a lazım yada jameson D500 uygun bi fiyata lazım olucak onlardan bulursan iyi olur alırsam eğer bende sağlam çıkmazsa artık woofer arayışına devam :D
valla Ümit abi napsak napsak bende bilmiyorum forumda bi etkinlik dicem aklıma hiç bişi gelmiyor aklınıza güncel konu geliyorsa güncel tutarız garajımızı mesela ben bi soru sorayım..?
Türkiye nereye gidiyor? Kürt Acılımı hakkında ne düşünüyorsunuz?Türkiye ne yapmalı düzelmesi için Türkiyedeki güncel haberlerden konuşalım muhabbet edelim fikirlerimizi paylaşalım bari arkadaşlar...
jemeson hıc ıyı demıyolar edıson 1000lıkte pek verım alamasıın anfı yetersız aklıyomuş daha wattlı bırsey bakmak lazım sen boş ver ben sana jvslerı alıyım dua edersın hor kullanılmamış cocuk ıhtıyac tan cıkartıyor cıft bobınlı arabayı ınletıyor ıkıtane var kabınlı medefeden sonradan yapmış kabını kargoda gıtmez hayvan olusu gıbı bassları alırım 125 tl den tanesını burak cvrye bidunya para verıcen yazık arabaya baska seyler yaparsın ;)

jemeson hıc ıyı demıyolar edıson 1000lıkte pek verım alamasıın anfı yetersız aklıyomuş daha wattlı bırsey bakmak lazım sen boş ver ben sana jvslerı alıyım dua edersın hor kullanılmamış cocuk ıhtıyac tan cıkartıyor cıft bobınlı arabayı ınletıyor ıkıtane var kabınlı medefeden sonradan yapmış kabını kargoda gıtmez hayvan olusu gıbı bassları alırım 125 tl den tanesını burak cvrye bidunya para verıcen yazık arabaya baska seyler yaparsın ;)

jamesondan kesinlikle uzak durun arkadaşlar...cidden saçma sapan bi anfi, usa 500 usa 700 diye serileri var aman uzak durun 30luk kicker es i bile tam beslemiyor. imkan varsa JBL Grand Touring Series herhangibirisini her türlü ihtiyacı karşılar.

(muhabbeti bilmeden atladım gibi oldu varsa bi yanlışım k.bakmayın arkadaşlar)

Selamın aleyküm

Geri