Astra G Sahipleri Buraya

Heralde ümit abi bi senle biz mi varız yine var ya arada girip çıkan garaja onlarda olmasa garaj örümcek ağı bağlıcak valla :D

burak anfıyı kendıme alıyorum sen begenmedın benım hosuma gıttı :D anfıyle takasa gırıcem benım anfım bassda kullanıyodum 2*400watt fli marka elemandaki edison 4*1800 watt daha yenı ellenmemış 15 gunluk cıhaz benımkıyle takasa gırcem 2 tane 30 cm cıft bobın lı jvs basları delı gıbı calıyor :D:D
jvs basslar ıyı ıstersen sana alıyım cıftını kabınlerı essek ölusu medefeden yaptırmış kabınsız de sana aldırabılırım gördum begendım

Hoşgeldiniz garajımıza..
Burak Abi bana bugun haber gelicek istanbulda bi kicker CVR 15 var kabinsiz iyi fiyat vermişti aradım konuştuk bugun çalışıyormu falan diye bakıcaklar olursa yarın alıcam onu eğer alırsam bana edison 1000a lazım yada jameson D500 uygun bi fiyata lazım olucak onlardan bulursan iyi olur alırsam eğer bende sağlam çıkmazsa artık woofer arayışına devam :D
valla Ümit abi napsak napsak bende bilmiyorum forumda bi etkinlik dicem aklıma hiç bişi gelmiyor aklınıza güncel konu geliyorsa güncel tutarız garajımızı mesela ben bi soru sorayım..?
Türkiye nereye gidiyor? Kürt Acılımı hakkında ne düşünüyorsunuz?Türkiye ne yapmalı düzelmesi için Türkiyedeki güncel haberlerden konuşalım muhabbet edelim fikirlerimizi paylaşalım bari arkadaşlar...

burak ayıp ettin ama ben gelcem dedim sana sen bi gel bile demedim :) şaka şaka kardeşim ben geldim hiç durmadan direk sarıcakayalara giderken yol üstünde kozlu evleri die biyer varmış oraya gittik pazar öğlen geldik acıktımda bi kahvaltı sonrada gezdik akşam 7 45 treniyle geeri döndüm artık sık sık gelirim inş. başka zamana burak ;) hoşbulduk ümit abi geldik şimdide gazianepteyim geziyoruz abi haftayada antalya planı var bakalım karış karış türkiye :)

Geri