Astra G Stoplara Kırmızı Film Uygulaması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gokibey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Eksozu biran önce degiştir gökhan kardeşim cok büyük eksiklik bence...

aldım bi uç kardeş taktım vidası yalama yaptı. düşmeden çıkardım bagajda duruyor. bakalım belki direk kaynak yaptırırım ama muayene geçsin ondan sonra şimdilik vida ile devam :) saol tavsiyen için kardeşim

Bende siyah olarak düşünüyorum.Film de payışkan var mı yoksa su ve fön mak. ile mi yapıştırdınız ?

kendinden yapışkanlı bakalım şimdilik böyle takılacağım. muayeneye kadar muayeneden sonra belki siyah film çekerim ama böyle çok şekil durdu. farklı oldu bence. mümkün olduğunca baloncukları yok ettikten sonra fönle yumuşayıp tam yapışsın diye üzerinden geçtim. ama kendi yapışkanı var zaten. ama illa baloncuk kalıyor. en azından benim yaptığımda kaldı. fön ile azalıyor.

saolasın gökay.
esasında komple istiyordum ama beceremedim yarısını ziyan ettim.
ama böyle olması daha iyi oldu reflektörler işlevselliğini kaybetmemiş oldu.

ulvi gibi;:) malca bi fikir geldi şimdi:)

reflektör hariç siyah film yapsak ırmscher çakması bişey çıkarmı acaba..

birde bende yaptım da sizinki gibi komple işine girişmedim malzeme azdı..:)
eğer yaparsak siz tecrübe etmişsinizdir üsteki kavis var ya içe doğru stopta sanırım orda zorluk çıkar fon makinası çakmak felan halledilebilir mi film çok kıvrılıyor mu?
tabi birde kırmızı folyo ile siyah film kalınlığı aynı değil siyah filmle işimiz biraz daha kolay girişiyim mi acaba?

eğer yaparsak siz tecrübe etmişsinizdir üsteki kavis var ya içe doğru stopta sanırım orda zorluk çıkar fon makinası çakmak felan halledilebilir mi film çok kıvrılıyor mu?
tabi birde kırmızı folyo ile siyah film kalınlığı aynı değil siyah filmle işimiz biraz daha kolay girişiyim mi acaba?

bende tam yapmadım daha doğrusu yapamadım.
oralar çok rezil oldu. ziyan ettim yarısını. mecburen sadece sinyallerin ve geri vites ışığının olduğu yeri yaptım.
ama aklımca başka bişey var. muayene geçsinde.
içini açacağım reflektör hariç kısımları siyaha boyayacağım.

boya işi sakat gelir bana sisler boyayı bozabilir yada ben her yeri eşit boyayamam rezil ederim ama yarın dedğim işe girişiyim bakalım burdan devam ederiz fotoları koyarım:)

bugün film alıcak yer bulsam dediğiniz işe girişicektim reflektör harici siyah film kırmızı astrada gördüm hoş durmuş ama malzeme olmayınca sadece arabayı temizlemekle yetindim koca pazar, yarında yola çıkıcam konuyu takip ediyorum sizin uygulamanızdan örnek alırım artık :)

Geri