astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

yaawww bırakkk tamam yaeewwwwww honda gecerrr tamam senin dediğin olsun tamam yawwwwww bırak tamam gecer honda gecer:D:D:D

neee honda uzay mekiğinidemi gecer???
allah aşkına bırakkkkk:D:D:D

nedense Honda'nın o namussuz motorlarına hiçbirşey olmuyor..!
Dediğin gibi "yiğidi öldürelim ama hakkınıda verelim"şimdi walla ya Yavuz abi öle bişey düşünki deli gibi koşan bi adam düşün ama durduğu zaman soluk soluk kalmadığını düşün öle bişey o yüzden hondanın tek geçerim bu konuda tabiki oda motor sağlamlığıdır:) deli gibi devir çeviriyo ama yine makina yorulmuyo çevirmeye devam ediyo motora yatak sarma programı yüklemeyi unutmuşlar heralde:D

arkadaşlar benim önceki arabam hondaydı süper motor yapmış adamlar, gecen benimde başıma ne geldi vatan caddesinden geliyorum gri bir sedan vitec yanyana geldik bilerek ara gazı verdim adam gaza gelsin diye istediyim oldu gaza geldi ama inanın benim ekzoz gazına geldi rolling de yanımıza yaklaşamaz buna emin olun ;)

Son düzenleme:
nedense Honda'nın o namussuz motorlarına hiçbirşey olmuyor..!

bence henüz karşısına senin gibi birisi çıkmamıştır da ondandır abi :D:D:D

İlginç tarafı;
ŞANZIMAN ları da pek bi sağlam... :]

TEST DRIVER arıyolarmış bu konuda, Şanzımanlarının sağlamlığını kanıtlamak istiyorlarmış abi;
Senin telefonu veriyim mi :D:D:D

İlginç tarafı;

TEST DRIVER arıyolarmış bu konuda, Şanzımanlarının sağlamlığını kanıtlamak istiyorlarmış abi;
:kop: :kop: :kop:
Naptın Engin abi yaa kavgada sölenmez ama eğer Yavuz abinin işi varsa bende test edebilirim sonuçta benden sert vites atan yoktur heralde:kop:
hatta dün gece şanzumandan ses geldi aynen şöle caaaarrrrtttt ondan sona sağ elimde bi uyuşukluk :kop: bende tes edebilirim yanii hiç sorun olmazzz:)

İlginç tarafı;

jjip!! Anladın sen :D

benden sert vites atan yoktur heralde:kop:
hatta dün gece şanzumandan ses geldi aynen şöle caaaarrrrtttt ondan sona sağ elimde bi uyuşukluk :kop:

Eminmisin Burakcım :D

O caaaarrrrtttt!! sesini ben daha çok toyken çıkarttırabiliyordum zaten:D

Önemli olan çaaaattt çaatııırrrtt çutuuuuurrrrttt seslerini çıkartabilmek :)

ve İstanbul'daki hemen hemen tüm araç çekicilerinin,çıkma şanzımancıların seni tanıması :) :D :) :D

Geri