astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

arkadaşlar bu sfi ve gsi iler neymiş ya nasıl bişeymiş..bu siteye üye olana kadar ne olduklarını bilmezdim öle bi yazılmışki dedim heralde 1600 cc ye 200 hp filan veriyoda vtec lere kafa tutuyo,yakında s2k larada egsoz dumanı yutturmaya başlar heralde sfi ler...
ewet yanılmadın ben zamanında yutturdum istersen videosunu koyiim de izle ne dersin sfı s2k :):) boş konuşmayalım ben boşa konuşmam belgeli filmli ;)

Walla Serdar abi öle bi anlatmışsınki bizimkini satıp şöle dökükte olsa insanın gidip bi sfi gsi alası geliyo :D ya bu siteyi birisi OPELe duyurması lazım ya gerçekten meğer ne kadar önemli araç yapmış zamanında peki yerini serdar abi şimdi OPClermi alıyo yoksa yerini hiç bi model dolduramazmı:rolleyes:

Belki X20XER motorlu Astra G OPC'ler...Şu anki ürün gamında bulunan OPC'ler turbo olduğundan başka bir dünya...

yine mi yaaa :( abi bu tarz konular kendi aramızda polemikten öteye gitmiyor vtec alır 106 kalır sfi gecer ........... uzuyo da uzuyo hayır yani olsa delikanlı bi vtec tamam ama yokki ... madem bende geleneğe uyayım cekeyim resti(kime cekiyosak) hodri meydan!

Astra 1.6 sfi VS Civic vti ... :)

Ne zaman istenirse...

Belki X20XER motorlu Astra G OPC'ler...Şu anki ürün gamında bulunan OPC'ler turbo olduğundan başka bir dünya...
Ama Erman abi senin makina kusura bakmada su gibi benzin içiyo yalanmı şimdi senin araca birisinin sölemesi lazım benzinin litresi 3liradan daha fazla olduğunu küsüratıda varda yazmadım.
dediğin gibi ayrı bi dünya yani sfi dönemi parladı ve söndü uzun lafın kısası yaşatmak bizim elimizde...

Ama Erman abi senin makina kusura bakmada su gibi benzin içiyo yalanmı şimdi senin araca birisinin sölemesi lazım benzinin litresi 3liradan daha fazla olduğunu küsüratıda varda yazmadım.
dediğin gibi ayrı bi dünya yani sfi dönemi parladı ve söndü uzun lafın kısası yaşatmak bizim elimizde...

Evet, basarsan su gibi içiyor.Aslında turbonun verdiği güç aynı, C20XE 150Hp, C20LET 204Hp, turbo farkı 54Hp.Benim aracın 2.0'ı 136Hp, benimki 190Hp, turbo farkı yine 54Hp.Problem turboda değil, ürzerinde ecotec yazan 136Hp'lik motorda... :)

Geri