astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

şimdi biri çıkarmı tirekşin kontrolle nasıl oluyo diye:D:D:D

Evet, basarsan su gibi içiyor.Aslında turbonun verdiği güç aynı, C20XE 150Hp, C20LET 204Hp, turbo farkı 54Hp.Benim aracın 2.0'ı 136Hp, benimki 190Hp, turbo farkı yine 54Hp.Problem turboda değil, ürzerinde ecotec yazan 136Hp'lik motorda... :)

Calibra smells good.. :)

VTI'ı kaldırması zor.O yüzden GSI alır.Düzgün kalkarsa ikiside mesafeye bakar.Finişe yakın GSI vites atmak durumunda kalırsa VTI alır.

arkadaslar arefe günü bizim SeyFİ'yi bayram için hazırladıktan sonra(bakım,temizlik vs.) orj + orj stock ve sadece 80.000 km de Sedan vtec ile denemeye koyulduk arkadaslar ile baska site de takısmıstık ona istinaden!!! kalkısta tahminimden daha iyi cıktı 2.vites 1boy gibi önde tam yakalıyorum ama ben vites atıyorum vtec devam amma velakin 3 de olay değişiyo ne hikmetse ve yarım boy gsi önde,4 den sonra 1 boy 5 itibariyle boy boy :) :) :) rolling de durum daha basarılı yine 3.vitese kadar 1-1,5 boy kadar önde fakat 3-4-5 sonunda SFi yine boy boy devam.Arkadas en sevdiğinin üzerine yemin etti videoyu koyacağına(veya hakaten dayak yiyecek :) ) linki atarım...Asıl muhabbet bu denemeden sonra oldu bizim SeyFİ daha fazla dayanamadı tur dönüşü paTLadı :( :( :( halen yoğun bakımda (servisimizde branda ile örterek kamufle ettik)henüz kapağı açıp bakamadık ne dir ne değildir die ama durum hakaten vahim görünüyo :( :( :(

Son düzenleme:
Geri