astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

evet orj ebat 205/50/15 ama 195/55/15 de hemen hemen denk geliyor. Bir dene de sonucu paylaş bizimle Osman. Ama dikkat et ve trafik olan yolda yapma lütfen.. ;)

arkadaşlar denedim sonuç düzel araç zorlanmadan 220 i gördü ve yavaş bir şekilde 230 yaptı 95 oktan benzinle, demek 97 oktan alsam 240 rahat görürüm ve şunuda belirtmekte yarar var aracım orjinaldir egzoz dışında bir oynama yok demekki güzel bir hava filitresi taksam araç dahada rahatlar tavsiye edebileceyiniz bir kutu içi filitre markası varmı filitre kiti istemiyorum orjinal filitre kutusuna sağlam bir filitre markası söylerseniz sevinirim ...

arkadaşlar denedim sonuç düzel araç zorlanmadan 220 i gördü ve yavaş bir şekilde 230 yaptı 95 oktan benzinle, demek 97 oktan alsam 240 rahat görürüm ve şunuda belirtmekte yarar var aracım orjinaldir egzoz dışında bir oynama yok demekki güzel bir hava filitresi taksam araç dahada rahatlar tavsiye edebileceyiniz bir kutu içi filitre markası varmı filitre kiti istemiyorum orjinal filitre kutusuna sağlam bir filitre markası söylerseniz sevinirim ...

green dicem ama bulmak sorun ışık abiye bi sor istersen;) .

yada yalçın abiye bak ondada vardı bi yazışmada söylemişti...

hatta AS950 filitresi bulsakta onu taksak:D....

ışık abinin telefonunu veriyim varsa elinde gönderir;)

IBS motor
Green hava filitresi

0312 287 88 00

Bende ondan aldım filitremi,telefon acıp sor istersen;)

sfi nin yanında vtecin selası okunur
:good: :good: :good: helalsin be abi son noktayı koymuş oldun bölece yalnız koyu hondacılar duymasın baya bozuluyolar sonra warmısın anahtarına diyolar sonra anahtarı istemeye geldimi :mad: aha bu adam gibi çıldırıyolar bilmem anlatabildimmi ve bu sohbete katıldım ve yakın arkadaşım istemişti:kop:

Geri