astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

boşverin arkadaşlar bizim ağırlığımız yeter adamlara hodri meydan dedim azıma geleni saydım yine kimse drag yapmaya yanaşmadı çok mu korkuttum acaba :)

arkadaşlar denedim sonuç düzel araç zorlanmadan 220 i gördü ve yavaş bir şekilde 230 yaptı 95 oktan benzinle, demek 97 oktan alsam 240 rahat görürüm ve şunuda belirtmekte yarar var aracım orjinaldir egzoz dışında bir oynama yok demekki güzel bir hava filitresi taksam araç dahada rahatlar tavsiye edebileceyiniz bir kutu içi filitre markası varmı filitre kiti istemiyorum orjinal filitre kutusuna sağlam bir filitre markası söylerseniz sevinirim ...
sen bide iticileri değiş sübaplarıda bi elden geçirt de o zaman bide dene bakalım kaç yapıcaksın;) kimbilir kaç senedir açılmamıştır o kapak
zaten yapacağın süratleri yapmışsın veriler bu oranda fakat ıvmelenme için bu gerekli

arkadaşlar bu sfi ve gsi iler neymiş ya nasıl bişeymiş..bu siteye üye olana kadar ne olduklarını bilmezdim öle bi yazılmışki dedim heralde 1600 cc ye 200 hp filan veriyoda vtec lere kafa tutuyo,yakında s2k larada egsoz dumanı yutturmaya başlar heralde sfi ler...

Ya byler şöle vti la gsi kalkışı hiç yokmu topici zenginleştirsek:good:
Bilgi almak açısından

arkadaşlar bu sfi ve gsi iler neymiş ya nasıl bişeymiş..bu siteye üye olana kadar ne olduklarını bilmezdim öle bi yazılmışki dedim heralde 1600 cc ye 200 hp filan veriyoda vtec lere kafa tutuyo,yakında s2k larada egsoz dumanı yutturmaya başlar heralde sfi ler...

Sen biraz daha incele forumu. 1600cc lik gsilar iyi gidiyor 200hp vermese de..

:] ama Onur 1600cc gsilar harbiden süper gidio :]

mohaha.. :]

hehehe :]

sevinmelisin, bu siteye girene kadar bilmiyodun ama artık şüphe duymazsın herhalde.. ;)

unutma ki Opel'in 2.0 SFI DOHC motorları zamanında kendi sınıfı içerisinde en az yakıtla en iyi performansı sunan efsane bir motordur ve şu an bile honda'nın 160 lık VTEC motorları'na kafa tuttuğu gibi bazı oynamalarla da TYPE-R'ları rezil ettiği tecrübe ile sabittir.. Bu karşılaştırmalarla ilgili forumda bir çok video bulabilirsin..

sevinmelisin, bu siteye girene kadar bilmiyodun ama artık şüphe duymazsın herhalde.. ;)

unutma ki Opel'in 2.0 SFI DOHC motorları zamanında kendi sınıfı içerisinde en az yakıtla en iyi performansı sunan efsane bir motordur ve şu an bile honda'nın 160 lık VTEC motorları'na kafa tuttuğu gibi bazı oynamalarla da TYPE-R'ları rezil ettiği tecrübe ile sabittir.. Bu karşılaştırmalarla ilgili forumda bir çok video bulabilirsin..
Walla Serdar abi öle bi anlatmışsınki bizimkini satıp şöle dökükte olsa insanın gidip bi sfi gsi alası geliyo :D ya bu siteyi birisi OPELe duyurması lazım ya gerçekten meğer ne kadar önemli araç yapmış zamanında peki yerini serdar abi şimdi OPClermi alıyo yoksa yerini hiç bi model dolduramazmı:rolleyes:

Yeni hedefler..Aston martin,Bugatti,Ferrari falan..S2k kesmez gsi' ı..:kop:

Geri