astra gsi (sfi) bmw 320 d 2006 model

astra gsi (sfi) bmw 320 d 2006 model

• astra gsi

Oy: 25 44.6%
  • 320 d

Oy: 31 55.4%

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Benim bildiğim 4 çeşit 320d var e46 136 bg,150bg, e 90 163 bg ve 174 bg
astra nın E 90 kasa bmw geçmesi söz konusu bile olmaz ama e 46 dizellere kafa tutar.
Gelelim benzinlilere
318 2000 cc 143 bg 4 silindir galiba 2003 den sonra çıktı.
320 2000 cc 150 bg 6 silindir, bu modelleri geçeceğine eminim

Ama 320 nin 2200 cc 170 hp 6 silindir olanı var bunu geçesi zor diyorum.
Ayrıca 320 d e90 lar hep otomatik vites siz bir de bunun düz olduğunu düşünün..

sen bizim vdeoları izlemedin galiba..400 m de gecilen m3 görmediysen izle derim.

Haklısın ama istisnalar kaideyi hiçbir zaman bozmaz, bozmadı bozamazda...

Standart koşullardan bahsediyoruz biz. Ve de mantıklı koşullardan. O m3 kimbilir ne durumdaydı..Vr mı o m3 ün başka arabalarla yaptığı videolar...?

Haklısın ama istisnalar kaideyi hiçbir zaman bozmaz, bozmadı bozamazda...

Standart koşullardan bahsediyoruz biz. Ve de mantıklı koşullardan. O m3 kimbilir ne durumdaydı..Vr mı o m3 ün başka arabalarla yaptığı videolar...?
+LND:D

katılıyorum istisnalar kaideyi bozmaz(sagopanın şarkısı değil:D)
bende m3 gectim
e36
4-5 boy attım 3. vitesin sonunda
bu demek değildirkii bi passat m3 ten iyidir:):)

aslında iyidir ama neyse şşşşşşş;) :D

e46 320yı rahat gecer onlar 150 hp

e90 320d piyasadakı coğu 163 hp yenılerı 177
manuel 163luk bence gsı ı gecebilir ama başlarda çok yakın olurlar uzunda 320 koparır 225km fabrıka verısı var..
otomatığını gecer bence astra gsı %95 ı oto ztn 320d lerın
177lıkler ıse gsı ı gecer maalesef:)

çipli 320d dıyeceksek 200 hp fılan oluolar typer gecıo biraz klasman dısı:)

sen bizim vdeoları izlemedin galiba..400 m de gecilen m3 görmediysen izle derim.

İzlesem fikrim mi değişecek. Gsi'ın her koşulda m3 geçebildiğini mi düşünmeye başlayacam? İstisnalar her zaman olabilir.

Bence in kral araba benimki 70 beygir ama olsn kilosu hafif 1 ton falan her türlü m3 müş m5 miş m6 ymış hiç yeltenmesinler beni geçmeye :D

Walla benim arkadaşta 3.20d coupe var otomatik bi ara hızlanmada bir miktar gaza basmıştı da aman ya rabbi

bu kadar yanlı konuşmayın. ikisine de bindim. hatta bindiğim 163 beygirlik tiptronikti. onun bide chip li haline de bindim. bu GSi ları bu kdr abartmayın. corsa opc deseniz tamam alır derim ama GSi da sandığınız kadar iş yok. zamanında iyiymiş ama stok Sfi ve VTeC I için roll da , dragda bile SFi a şans vermiyorum. soforler de aynı olsun. şansı yok.

bu kadar yanlı konuşmayın. ikisine de bindim. hatta bindiğim 163 beygirlik tiptronikti. onun bide chip li haline de bindim. bu GSi ları bu kdr abartmayın. corsa opc deseniz tamam alır derim ama GSi da sandığınız kadar iş yok. zamanında iyiymiş ama stok Sfi ve VTeC I için roll da , dragda bile SFi a şans vermiyorum. soforler de aynı olsun. şansı yok.

V-tec ile ilgili bir konu yok ki burda..Onunla ilgili ayrıyetten bir başlık var burda 320d ve gsi konuşuluyor;)

Geri