astra gsi (sfi) bmw 320 d 2006 model

astra gsi (sfi) bmw 320 d 2006 model

• astra gsi

Oy: 25 44.6%
  • 320 d

Oy: 31 55.4%

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
:good: abdullah o gidişe yesin bence haksız mıyım değer yani... bakma calibra kasasını seviyorum yoksa rover 220 turbo alıp buradan birçok arkadaşın aklını alırdım onlar kendini biliyor :D belki bu sene ikinci araç yaparız ALLAH izin verirse

abi ya o hortumları varya rover benı deli ederdı bıraz yuklen bı o hortum bı bu hortum ofya o gunler rezıllık

abi ya o hortumları varya rover benı deli ederdı bıraz yuklen bı o hortum bı bu hortum ofya o gunler rezıllık
e o kadar olur :D her güzelin illa bir kusuru var ne yalan söyleyeyim ben çok seviyorum o aracı bakımlısı ve hesaplısı neden olmasın kısmet....ama hoyrat kullanmaya hiçbir araç dayanmaz, kaldı kı bu makına çok hızlı bilen de devamlı sıkıstırdığından sorunlar artıyor haliyle

e o kadar olur :D her güzelin illa bir kusuru var ne yalan söyleyeyim ben çok seviyorum o aracı bakımlısı ve hesaplısı neden olmasın kısmet....ama hoyrat kullanmaya hiçbir araç dayanmaz, kaldı kı bu makına çok hızlı bilen de devamlı sıkıstırdığından sorunlar artıyor haliyle

abi ımkan olsada kasa ıcı motor ve şanzuman getıttırsekte bınsek soyle sıfır ya guzel olurda cok para ısterler

e tamamişte dediğimize gelmiş konu sfi ağzınla kuş kapsan 260 yapamaz adam da uzar gider kaldı ki 5.35 bmw buna kıyasla acımasızdır boyle yavaş yavaş ibreyi oynatmaz osman sen de bilirsin de inat ediyorsun galiba :)

cengiz abi 260 yaptığım araç 3500 cc motor biz 320 den yani 2000 cc den bahsediyoruz ben 260 vuranakadar 2 kilo verdim araç zor süratleniyor onu göstermek istedim

cengiz abi 260 yaptığım araç 3500 cc motor biz 320 den yani 2000 cc den bahsediyoruz ben 260 vuranakadar 2 kilo verdim araç zor süratleniyor onu göstermek istedim
anladım ben de yazdım zaten bmw acımasızdır boyle yavas suratlenmez dıye neyse bı ara goruselım mangal yakacagız aradığımda her zamankı gıbı mazeret olmasın mısafırler var ıstanbul dısından topıgı de dagıtmıs olayım bu vesıle ıle :D yoksa kitlenecek

Geri