astra gsi (sfi) bmw 320 d 2006 model

astra gsi (sfi) bmw 320 d 2006 model

• astra gsi

Oy: 25 44.6%
  • 320 d

Oy: 31 55.4%

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
cengiz abi ayırrır dogru ama perısanlık olmaz ınan rover gelınce 4 sene kullandım abı herturlu ama her turlu rover ayırır delı bır alettı ama Allah dusmanıma vermesın
oh be derdimizi anlayan biri çıktı nihayet Abdullah rover ı biliyorsun manyak makina ama inan bmw de fena değil perişanlık olmaz ama biraz fazla boy olur rollingde inan çünki bende 5.35 vardı şimdi de calibra var son olarak yani ikisini de kullandığım için bu kadar emin konuşuyorum tabii ki bizim araclarımız da boş değil ama 3000-3500 motordan ve sağladığı torkdan bahsediyoruz kalkış mühim değil o arac yola düştümü bizi yalan eder konu bu, mesele 180 den sonrası o makinalar zaten 180 sonrası için yapılmış tekerlerinin açısı bile değişiyor o süratte inan

osman bence sen bir 5.30i ya da 5.35i kullanmalısın sana kalsa rover 220 turbo da bizi geçemez ben çoğunu kullandım bu bahsedilen araclar bizi ayırır fazla da fanatik olmaya gerek yok :D tamam sfi motorlar iyi ama biryere kadar
Cengiz abi sana sonuna kadar katılıyorum:) hele bide bu rover olayına +1000 kez katılıyorum yaw nasıl araçlardır çözemedim neslinin son örnekleri ama maşallahları var:o :o :o ve benimde ufak bi rover hikayesi var malesef :( o gündür bugündür roverlara hep başka pencereden bakmaya başladım:D :D :D

kimse yalandan uzatmasın sfi astra gsyi iddaa adiyorum hiçbir stock 320d isterse 2010 model olsun geçemez. geçer diyende bu sitede ben arabadan anlıyorum diye gezmesin bu kadar açık ve net

kimse yalandan uzatmasın sfi astra gsyi iddaa adiyorum hiçbir stock 320d isterse 2010 model olsun geçemez. geçer diyende bu sitede ben arabadan anlıyorum diye gezmesin bu kadar açık ve net
yalandan uzattığımız yok biz konuyu 5.30i ve 5.35i e olarak da ele aldık onu da kendimizce yorumluyoruz ve ayırır diyoruz en azından ben öyle diyorum
3.20 dediğiniz gibi olabilir ona da itirazımız olmaz

yok cengiz abi yanlış anlama ben taa ilk baştaki msjlara cevap olsun diye yazdım senin yazdıklarını daha şimdi okuyorum ve tabiki haklısın

320d manuel 8.3 sn otomatık 8.8ydı aklımda kalan;)
çook alt devırde rol yapılmadığı surece gsı gecıcektır derım.. cunku verdığı tork alt devirde kalıyor 320d ın, hee gene çok faydası var oda ztn fazla olan ağırlığını dengelıyor..
ben 2-3 defa karsılaştım 320d ıle stockken 3 boy gibi atmıstım sadece 100 160 aralığındaydı kıyaslama olur belkı:) nası kıyaslıcaz belmıom gerci:):)

yok cengiz abi yanlış anlama ben taa ilk baştaki msjlara cevap olsun diye yazdım senin yazdıklarını daha şimdi okuyorum ve tabiki haklısın
yok yalcın yanlıs anlamadım ben de fikrimi söyledim son konuları kastettin sandım esas sen yanlış anlama aslında bu tarz kıyasları aynı segment araclarla yapmak lazım ya da bizzat denemek başka türlü işin içinden çıkamayız her otomobil de bir nebze de olsa sahibine göre davranır diyorlar ya at sahibine göre kişner ben coğu kez kamyonetle de mını cooper ile mahsusdan dalaşıyorum gecsem gectım vay be mı dıyeceğim yanı makınaları denk karşılaştırmak lazım kusura bakma ben fevrı mesaj yazmıs olabılırım senden alıntı yaparak ama kırmak maksadım kesınlıkle olmaz

Cengiz abi sana sonuna kadar katılıyorum:) hele bide bu rover olayına +1000 kez katılıyorum yaw nasıl araçlardır çözemedim neslinin son örnekleri ama maşallahları var:o :o :o ve benimde ufak bi rover hikayesi var malesef :( o gündür bugündür roverlara hep başka pencereden bakmaya başladım:D :D :D
ben yolda rover görünce gec abisin sen diyorum Burak onları her makınayla kıyaslamam bile ben porche kovaladım onla temde ama inandıramıyorum kımseyi :D:D çok tehlikeli makina çooook

ben yolda rover görünce gec abisin sen diyorum Burak onları her makınayla kıyaslamam bile ben porche kovaladım onla temde ama inandıramıyorum kımseyi :D:D çok tehlikeli makina çooook

cengız abı 1998 2002 tıllarında kullandım plakası 34 sss 06 ıdı 25000 km aldım 150 000 km sattım ama bır araba parasından fazlasını yedı ama cok kıymetlı bır araba ıdı 220 turbolar

Geri