astra gsı vs typer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdi bi konu daha ben açmıyayım
vti-- bayramda rollda 200km ye kadar bertone turboyu geçti...

Bence imkansız Harun, ya vti standart değildir yada bertone turbo aşırı yüklü (ağır) falandır.. Hadi drag olsa pilotaj diyeceğim ama sadece roll bu, dıt dıt dıt gazla o kadar..

bu bayramda tayyar ile bayağı bi yüz göz olduk değişik bir alet :D
ama yakıt azcık fazla...
tabi modlu durumlarda her araba farklı oluyor...

şimdi bi konu daha ben açmıyayım
vti-- bayramda rollda 200km ye kadar bertone turboyu geçti...
bılıorum o denemeyı
vti egsoz headrs
ama genede çok zor gelıo bana astra sorunlu buyuk ıhtımal;)

artı video ıcınde 10.2 lık sure çok ıyı deıl arkadas stock 106 ve vti ı ıle o sureyı yapıodu.. ayrıca typer stock ztn 300m de bu araclarla beraber gider super kaldırılmadığı surece;)

arkadaşlar bende biliyorum typer ın gsı yı geçeceyini maksat hondam comda cümbüş olsun zaten ben teklifi vtecle verdim bu arada beni yanlız bırakmassınız inşallah o gün herkezi oraya beklerim bakalım halen bir vtec çıkmadı çıkar heralde saf bir arkadaşımız

arkadaşlar bende biliyorum typer ın gsı yı geçeceyini maksat hondam comda cümbüş olsun zaten ben teklifi vtecle verdim bu arada beni yanlız bırakmassınız inşallah o gün herkezi oraya beklerim bakalım halen bir vtec çıkmadı çıkar heralde saf bir arkadaşımız

nerede olacak bu deneme????

Bence imkansız Harun, ya vti standart değildir yada bertone turbo aşırı yüklü (ağır) falandır.. Hadi drag olsa pilotaj diyeceğim ama sadece roll bu, dıt dıt dıt gazla o kadar..

hakkaten geçti vti'da sadece headers var..

turboda sağlam turbosu 5-6 ay önce değişti motoru yapıldı
bizde şaşırdık valla...

bılıorum o denemeyı
vti egsoz headrs
ama genede çok zor gelıo bana astra sorunlu buyuk ıhtımal;)

evet o denemedir muhtemelen

z20let de yabana atılacak bi tasarım diil + turbo sanırım ayarlarında sorun var yoksa caarrrtttt inanın tymnk leri doğru dürüst yapamıyolar tüm sorun burda bakın yakında 500 üstü bi z 20 let de geliyo zaten az kaldı ankarada oda çok sıkı bi makine oldu sanırım

şekil 1-A Ben:)

sonuç belli aslında boş konuşuluyor...

stock haliyle
gsi vti ı alır, ama teyp-r İMKANSIZ...

Hakkaten, iyice fanatizmi ele almış gidiyor bazı arkadaşlar...

Korkum odur ki yarın öbür gün s2000 vs gsi karşılaştırması açılması....

Her şey ortada, gsi 150 hp hadi kat iptali filan 160 hp olsun..Tayyar 200 hp..ve de yeni teknoloji motor..Pilotaj hatası ve videodaki gırtlak gsi lar hariç böle bi karşılaştırma yapılması lüzumsuzdur.

Walla sene 2004 yazı denendi stok gsi remuslu stock type-r ama sonucu söyleyince gene inanmıyacaklar 4. vites bitmiş 5 şe takılmış ama tayyar arka tamponun hemen dibinde ama daha fazla yaklaşamadı hatta bu kalkış 2. vitesten yapıldı tayyar isteği ile sıfırdan yapılsa daha fena geri kalacaktı ama bu bi iddaa değil bu gerçek çünkü kullanan bendim :)

Walla sene 2004 yazı denendi stok gsi remuslu stock type-r ama sonucu söyleyince gene inanmıyacaklar 4. vites bitmiş 5 şe takılmış ama tayyar arka tamponun hemen dibinde ama daha fazla yaklaşamadı hatta bu kalkış 2. vitesten yapıldı tayyar isteği ile sıfırdan yapılsa daha fena geri kalacaktı ama bu bi iddaa değil bu gerçek çünkü kullanan bendim :)

Type R hem doktor hemde bayandanmiydi??? ... Ya bırakın fanatizmi allah aşkına!!! daha mantıklı karsılaştırmalar yapalım !!! tabi stock sayılabilcek araclar için!!!

Ben idda ediyorum, STOCK olmak kaydıyla böyle bir şey ancak rüyalarda olur..Onların bile kabus olma ihtimali var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri