Astra GTC Hakkında Herşey

Ynt: Astra GTC Hakkında Herşey

p16d02uk7r1ofd15vh1tba1sp31kpa1.jpg

p16d02uk7raj212rogjkpli1r3n2.jpg

p16d02uk7r3mkbf2dbf1bt91aut3.jpg

p16d02uk7roev1mcu115a14df1nft4.jpg

p16d02uk7rk291os61k1v5f31por5.jpg

Valla süper araba. İçinde belki 3-5 şey eklerler mi diye baktım, eklememişler. Sonra ne ekleyeceklerdi diye düşündüm, ona da birşey bulamadım. İyi böyle. (:

Araç bir coupe ye göre biraz yüksek gibi duruyor, onun dışında dört dörtlük araç  045thumbsup

Bu arada bizim orta konsollardaki ses ve güç düğmesinin üstündeki iki boş düğmeden biri dolmuş bu modelde gördüğüm kadarıyla. Dolmuşta dizellerdeki ecoflex yazısının eco kısmıyla dolmuş. Ecoflex dizel olduğuna göre eco tek başına lpg mi? ((:  Hani ekonomi yapması açısından konulmuş madem, acep ne işe yarar. Artı yanındaki düğme hala boş, oraya ne gelecek merak ediyorum.

bu ne yahu
daha erkeksi bir reklam yapamamışlar mı :D

HaKaN link' Alıntı:
bu ne yahu
daha erkeksi bir reklam yapamamışlar mı :D

Bende daha sert, agresif bir reklam filmi bekliyordum, bu pek öyle olmamış doğrusu  :D

Keşke bu reklam filmini merivaya falan çekselermiş  :)

İlgi çekici ve komik olması hedeflenmiş ama beni sıktı nedense :(

Bencede biraz daha erkeksi olabilirdi.Zaten şöyle sağlam bir motorla gelmiyor :)

Erkek adam böyle bebek sahibi olmaz. Erkek adam bebek sahibi olacaksa delikanlı gibi olur. ((: Şaka bir yana GTC reklamında 3 kere yerinde duran GTC göstermek neyin mesajıdır anladım. "GTC, süper duran araba." "GTC'niz mi var? O zaman dursun!" "GTC! Onun gibi yerinde yatanı yok!" Nedir bu ya? ((:

Geri