Astra GTC Hakkında Herşey

Ynt: Astra GTC Hakkında Herşey

rezillik! Allah tan bizim arabaya bu reklamı yapmamışlar! sırf bu reklam için bu arabayı almam..
aslında birazda komik!:)

elektronik park freniyle tabir yerindeyse artislik yapamıyorsunuz :D
araç hareket halinde elektronik park frenini çekince abs gibi işlev görüyor
ama normal el frenini çekince aracı kaydırarak park edebilirsiniz :D
spor bir araç olduğu için esprili bir yaklaşım ile açıkladım olayı

Avrupadaki amblemi ve de ismi farklıdır opelin.vauxhall gibi bir şey avrupadaki ismi.

İkinci dünya savaşında opel nazilere araç sağladığı için şu an orada ismi ve amblemi değişik.Ön yargı olmasın diye.

BMW 1 serisini bilmiyorum tabii ama en azından Scirocco'dan Yetişkin Koruma ve Çocuk Koruma dallarında daha iyi puan almış. Sadece Yaya Koruma dalında az bir puan farkı ile geride, ki bu bence Yetişkin ve Çocuk Korumaya kıyasla daha önemsiz. Güvenlik Desteği dalında ise eşitler. Bu açıdan bakınca Opel iyi iş çıkartmış gibi duruyor.

Diğer yandan, araç alırken bir ara Chevrolet Cruze seçeneğini de değerlendirmiş ve bu arabanın NCAP testinden 5 yıldız aldığını duyunca bu konuyla ilgili biraz araştırma yapmıştım. Hatırladığım kadarıyla NCAP ile ilgili testlerin çeşitliliği ve yeterliliği ile ilgili pek çok eleştiri vardı. Birçok kaynak bu testten iyi puan almanın aracın çok güvenli olduğunu göstermeyebileceğini söylüyordu. Bunun yanında bazı politik sebepler de var tabii. Sanırım, en azından, C+ segmentte olup da bu testten 5 yıldız alamayan bir araca şüpheyle bakmamız gerektiği konusunda yol gösterici olabilir bu testler.

O sadece ingilterede oyle sn ugurdogan ..onun disinda yine opel yani :) bir de acaba arabanin fiyati ulkemizde ne olur?!  general_hoho

Konsolu saran plastik şeritler biraz basit görünüyor bu resimde, bir de bana da biraz yüksek gibi göründü.

Arifhasan link' Alıntı:
O sadece ingilterede oyle sn ugurdogan ..onun disinda yine opel yani :) bir de acaba arabanin fiyati ulkemizde ne olur?!  general_hoho

֖zürdilerim evet dediğiniz gibi ingilteredeki ismi o. Benim fiyat tahminim 60 bin küsürlü bir fiyatı olur.

GNSpower link' Alıntı:
Bu arada bizim orta konsollardaki ses ve güç düğmesinin üstündeki iki boş düğmeden biri dolmuş bu modelde gördüğüm kadarıyla. Dolmuşta dizellerdeki ecoflex yazısının eco kısmıyla dolmuş. Ecoflex dizel olduğuna göre eco tek başına lpg mi? ((:  Hani ekonomi yapması açısından konulmuş madem, acep ne işe yarar. Artı yanındaki düğme hala boş, oraya ne gelecek merak ediyorum.
o büyük ihtimal start stop için insignia 1.4t lerde de var o tuş start&stop u aktifleştiriyor

Geri