Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

Ben Melih abiden alamam çünkü kredi kartı yok. Burak ve Can abide aynı şekilde kartla alacaklar. Ayrıca zaten Melih abiye de yaylar ay sonu gelecek. Yaylar geldikten sonra maddi durumu el verenler Melih abiden alsın.

Ayrıca artık konu sapmasın. Başlığı eibach için açtık. Gerekli araştırmalar yapıldı. Fiyat alındı. Sağolsun Melih abi fiyat verdi. Başka yerlere de fiyat soruldu. Yay isteyen arkadaşlar okusun, ne istediğini söylesin olay bu çerçeve etrafında dönsün. Eibach soran, almak isteyen varsa yorum yapsın!

uğur kardeşim aynen katılıyorum sana fiyat veren çok ama yaylar meydan da yok.toplu alım olayı zaten darmadağın oldu her kafadan ayrı bi ses çıkıyor.yaylar gelene kadar adam gibi bi liste oluşturulmaz bu şartlar altında.bu yüzden konuyu saptırmadan yayların geliş tarihini beklesek çok daha iyi olur bence.

alperen sen yayı bulmusun benı daha ne karıstırıyorsun onu anlamadım

srk34 sende takıntımı var abim vazgeçeceksin konusu :(
alıcam dersem alırım
fotosunu bana at bi görelim
benim alacağım irmsher panjur bu
kusura bakmayın arkadaşlar konu yaydan panjura döndü
srk34 konuyu özelden devam edelim en iyisi bu yoksa sen vazgeçeceksin yazmaya devam edicen :)

i3801055.jpg

ön ek kaç ceşit varki
1-orjinal eki
2-opc eki
3-steinmetz ek :)

http://www.tuningnews.net/news/040419/steinmetz-astra-h.jpg resim de eklim

Abicim hala inatla niye konuyu karıştırıyorsunuz anlam veremiyorum. Başlık yay başlığı. Hadi başka yerden fiyat marka önerileri verdiniz teşekkürler işime ciddi anlamda çok yaradı.

Ama lütfen araba resimlerinizi, ön eklerinizi jantlarınızı vs buraya yazmayalım. Sonuçta bunların hepsi için ayrı konular forumda mevcut, yoksa bile yeni konu açmanız mümkün.

Lütfen bundan sonra yay konusundan devam edelim

Abicim hala inatla niye konuyu karıştırıyorsunuz anlam veremiyorum. Başlık yay başlığı. Hadi başka yerden fiyat marka önerileri verdiniz teşekkürler işime ciddi anlamda çok yaradı.

Ama lütfen araba resimlerinizi, ön eklerinizi jantlarınızı vs buraya yazmayalım. Sonuçta bunların hepsi için ayrı konular forumda mevcut, yoksa bile yeni konu açmanız mümkün.

Lütfen bundan sonra yay konusundan devam edelim

+9999 :alkis: :alkis: :alkis:

isteklere göre cevap verilioo yardımcı olmaya calısıoruz :)

ucuza yayı buluyorsun 250 lıraya alıcam dıyorsun tamam dıyourz al dıyoruz sonra gelıp bana msj yolluyorsun senden yay alıyım dıyorsun
benım sabrımı ölcuyorsun ?

hala ne yapamak ıstedını anlamadım

meli abi sabrını ölçdüğüm yok kusura bakma seni yordum.
ben eibachlarımı taktım bugün reform tuning'den 340 lira+100 tl montaj 440 liraya patladı bana işte resimler
almak isteyenler elinde isteğe göre getiriyor duyurulur.
aracın performansında düşüş yok
virajlara girişi süper
jantlar 16"

önceki hali :

29042009640.jpg

yeni hali
20052009706.jpg

ve yeni hali

20052009705.jpg

Son düzenleme:
Geri