Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

hayırlısı olsun alperen 3 4 gün kullan bakalım bi sorun çıkıcakmı burdan paylaşırsan sevinirim bide arabanın yandan tam boy resmini yayınlarmısın kardeşiim

kod 01 arkadaşlar benzinli olanını taktım daha çok düşürsün diye valla süper oldu
dizel olanı takılırsa araç bu kadar düşmez yaklaşık 4 cm düştü net olarak ölçtüm
yarın fotoları ekliyorum reform tuning'e tşk
5 cm body kitli araçlara tavsiye etmem yere çarpıyor tümseklerde

Son düzenleme:
Yanlış görmüyosam ön arkaya göre biraz fazla düşmüş. Tekrar hayırlı olsun. Umarım Serdar'ın başına gelen senin başına gelmez.

yanlış görüyorsun ön ve arka eşit dün düz zeminde baktık aslında orda foto çekecektim ama dur bir dakka hemen yeni foto çekip geliyorum

alperen inşallah bana olan sanda olmaz benimde ilk 2gün çok güzel geldi gözüme ama 2 gün sonra amortisörler vurmaya başlarsa sende benim gibi sökmek zorunda kalmazsın inşallah kardeşim. benzinli yayları çabuk salıyo zaten kendi belli olur saten fazla beklemene gerek kalmaz eğerki sorun olmazsa saten bende çölde kalan bedevin şansı var :D

yandan resimleri araç yokuş yukarı park halinde iken

img0430.jpg

img0427.jpg

img0428.jpg

serdar inşallah başıma öyle bir şey gelmez
gelirsede dizelini alır takarız benzinli araç sahibi birisine veririz
pazara gidiyorum yarım saatliğine gelince görüşürz

aslına bakarsak gayet güzel fark yok gibi geldi bana arkada önde eşit. bu arada bugün yayların ilk günümü alperen

Geri