Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

tabikiyazdıklarında sonuna kadar haklısın ama şimdi yay takmayan adamlar var bilmiyolar nasıl bi tecrübe olduğunu alperen ve ben tattık bu duyguyu :D ama bide şöyle bir satıs politikası oluşmaya başladı dünyada ve turkiyede memnun kalmadınız taktirde ürün iadesi yapılıyo çogu yerde. benim ve alperenin yaptığı gibi adamlar bizim yayları geri aldılar ama para iadesi deilde farklı bir ürünle deşim yapılıyo bu olay sendede geçerli oluyomu abi. bu sadece benim kafamdan ürettiğim olay

yok bende boyle bır sey gecerlı deyıl ama urun hatalıysa bende boyle bır sey gecer lıı :) musterı menmunuyetıı oluyor buu :)

bu arada boyle bır seyy hangı kanunda gordun bıraz benı bılgılendırısen menmun olyur ben dunyaya calısyrum bıraz bılgılendırısen bende bılgı sahıbı oluyum :)

3,5 cm yay zıplatıor die cıkarılıorsa bence araca bişi yapmayın orj devam :)

Benim ki sitem degil aslinda bu is arap sacina dondu.

Ortada birsey varsa cikariz kararlastiririz derizki 10 kisiyiz mail atariz fiyat ne olur diye. Sonra siparisimizi veririz zaten 20ytl pahali diye yay almayan insan bahane ariyordur.

sahibinden tuning malzemeleri satanlara yazdim , bu yay konusunu takip ettim.

sahibindende herkes buyuk satici ama ellerinde 1er tane mal var.

Simdi sen diyorsun dizel yaylari yok bu satan arkadaslarda demekki yalanda var benzinliyi dizel diye saticaklar.

Ben dizel astra cdti aracim icin 35mm eibach yay almak istiyorum.

Pehlivanoglu kusura bakma ismini bilmiyorum nickinle hitap ediyorum.
Ayrica senin jant lastik icinde rahatsiz edecegim:) angel eyes xenon kit ve arka stop ve panjur artik allah kerim diyelim.

Ay sonu geldi zaten simdi yaylari bekliyoruz. Liste varsa beni listeye ekle derim.

Tamamdır Okan anladım ben seni. Adım Uğur. Her zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Yay alacaklar belli. Şartlar sabitlenince daha rahat olur.

biraz geç kaldılar dizeller için yay konusunda ama sabır etmekten başka bişi yok

Geri