Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

nerdesin pehlivanoğlu aktif değilsin artık

Takipteyim Alperen merak etme. Yoğunum bu aralar.

beyler bırakın bu toplu alma mevzusunu ztn yaylar ithal olduğu için döviz kuru uzerinden fiyat verr herkez. fark ediceği 10-20 tl 300 veren fazlasınıda verir ztn bu iş sade yayı almakla bitmio en iyi tanıdık servis yayı 50 den 60 dan aşagı takmıyo bide bunun rot-balansı var 20 de o en az 380 tiko parayı cebinize koyun ole konusun piyasada ole cin malı fln yok girin eibach'ın sitesine alın ordan urunun kod numarasını ztn yayın uzerinde vazıyo kodu, gidin bi performans shop a sorun cıkarsınlar bakın emin olun. bukadar ugrastıgınıza tartıstıgınıza deymicek. tek söyliyebiliceğim paradan kacarsanız herzaman cortlarsınız eibach alın konfordan yana kuskunuz olmasın arabası cok basık yere yakın olsun dienler 5cm alsın hyr benm jantlarm guzel gozuksun arabam guzelce yaklassın kafam rahat olsun kasisden gecerken dien 3,5 alsın ikiside on numara. (nerden biliosun dersenz ikisinide kullandım) yardım veya bilgi istiyn msj atabilir iyi sohbetler..

Reddevil seninle de görüşecektik, bi müsait zaman bulamadım. Haklısın ama bizim amaç düzgün yay almak. Eibachtan başkasını düşünmüyoruz zaten. Baya bilgi paylaşımı oldu. Amaç zaten ölü fiyatına almak değil. Mesela burdaki paylaşımla takma parası 50-60 dediğin rakamın altına taktırcaz kısmetse. Allaha şükür cebimizde paramızda var. Yay bekliyoruz sadece şuan.

bırılerıı benıı sıkayet etmıs arkadaslar kım ettı bılmıyrum ama allahından bulsun dıyurm

bende hersey var yakında hks de gelıcek bılgınızee 5000 m 2 buyuk tunıng uzerıne magaza acmaya karar verdımm

Valla Melih abi bu konu için şikayet etmişlerse ayıp etmişler. Yardımcı olmaya çalıştığını, kimseye zorla mal satmadığını okuyan anlar zaten. Ne diye şikayet etmişler merak ettim.

Alperen bu arada orjinal jantları satma derim. Zaten alsalarda ölü fiyata gider. Tak üzerine kışlık lastikleri. Kışın onları takarsın. Bu arada satılmadıysa satılık ilanlarda 550 liraya jant var. 18''. Mert0 satıyor.

eden edıyor bosverrr ben boylede ıyıyımm yıl basında bende sponsor olurm sıteye :)
su yenı yerım acılsın hepınızı davet edıcem zaten oyle bır planım var 5000 m 2 yerım var onayı alırsam 10 numara olur benım ıcın :) hayırlısı dıyelımm

eden edıyor bosverrr ben boylede ıyıyımm yıl basında bende sponsor olurm sıteye :)
su yenı yerım acılsın hepınızı davet edıcem zaten oyle bır planım var 5000 m 2 yerım var onayı alırsam 10 numara olur benım ıcın :) hayırlısı dıyelımm

Hayırlısı olur inşallah ;)

ınsallah ıs babamda bıtıyorr gecerım ıkıtellıyee canavar gıbı takılıyrum yerımde depomda yakın ama butun mallarıı cekeırm oraya :) guzel olur

alperen dediğim gibi yayların 5 cm olsaydı ben talip olurdum :) ama 3,5 cm işimi görmez cok az 3,5 benim için 5 te az ama napalımm :)
hayırlısı olur inşallah paslasırız :)

ee bizim yaylar şuanda nerde acaba gümrükten geçmişmidir??

Geri