Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

bende arkadaşımdan alıyorum alperen cevizlibağdaki autoshop tan. cumartesi taktırıyorum artık taktıranlar burdan araçları görücüye çıkarsınlar :D herkese hayırlı olsun
sernes beraber taktıralım cumartesi ve araçları deneyelim beraber bakalım fark ne ? ben koni aldım ama yaylar bağajda taktıramadım daha.

Biz dün hallettik yay işini. Bana yaylar geldi bugün. Burak'ıkiler de gelmiş. Zaten yabancıdan değil DP den aldık. Dün istedik bugün gönderdiler. Hayırlısı olsun.
uğur yorumlarını bekliyorum ama harbi yorumlar ; bende sıkıntı yok diyen arkadaşlar sesten kurtulamıyorum diye mesaj atmaya başladılar; o yüzden haberlerinin bekliyorum

melii coil-ex 5 cm yay almıştım onlarda problem çıkınca takas yaptığım kişi ile 3.5 eibach benzinli modelini geri aldım ; belki astra_metin benzinli olduğu için alırsa bendeki yayları hemen senden alıyorum patron

evet kutularda prokit yazıyor ama aynı zamanda 40 mm yazıyor devamı almanca olduğu için anlamadım ben:Dama 4 cm düşüyor sanırsam 3.5 cm değil bu da güzel oldu:D
bu 4 cm nasıl oluyor yaw,pro-kitin 4 cm liği de mi varmış,arkadaşım bi foto çeksen sana zahmet nasıl oldu yaylar,kafam karıştı bu 4 cm olayına,eibach ta 4 yok die biliodum ama yanlış biliyor da olabilirim,sen kutunun üzerinde yazanı buraya yaz babam almanca öğretmeni,ona tercüme yaptırayım :)

ben mal dagıtmaya gıdıyurm gorusurgg :) cepten ulasırsınız bır sey ıstıyen olursa yardımcı oluurm :)

Melii bey hayırlı olsun gözün aydın ;) yanlış anlaşılma olmasın arkadaşlar Eibach Pro-Kit up to 40 mm yazar kutunun üzerinde 4 cm'e kadar ama tam 3 düşürür aklınızda olsun ;)

alperen bişey demedim ki ben:D öyle bi liste görünce şaşırdım konuya yazan kim var kim yok listeye koymuşsun da:D bide biz okadar uğraştık bi liste çıkmadı adam gibi bi anda 13 kişi toplanmış şok oldum ondan yoksa yardımcı olmaya çalıştığını biliyorum kardeşim.
metin abi yaylar kargo dahil 350 tl tuttu ve 5 taksit oldu.

metin abim 300 tl'ye sana vereyim hemde benzinli astra h için
sadece 2 gün kullandım sem ve reform'a sorabilirsin reform 2 sene garantili

metin abim 300 tl'ye sana vereyim hemde benzinli astra h için
sadece 2 gün kullandım sem ve reform'a sorabilirsin reform 2 sene garantili

Teklifin icin cok sagol alicagim zaman işallah satmamiş olursun senden alirim ama su an yay a ayiracak param yok malesef.
Ayrica Sem Tuning den Mustafa beyle konustum senin yaylara sifirdan farksiz diyor bende olsa sifir diye satarim dedi.
Fiyati ben merak ettigim icin sordum bu kadar tantanadan sonra dp kac liradan vermiş diye merak sadece

Geri