Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

bırakın benıı yaa bu foruma ugramıcam kafamı dınlıcemm 1,2 gun yazmıcam

HeHEhe. Yav Melii abi boşver yav. Dediğin gibi 9 tane msjı var. 5'i burda :D Sence tesadüf mü??? Bence değil. Sen canını sıkma. Daha öncede söyledim. Kim kimin ne olduğunu biliyor. İnsanların kafası çalışıyor.

Batuhan, sen yay satıyosan senden alalım da bu kadar araştırma yapıp kafanı yorma ;)

Bende perde var yeni evlenen evinin perdesini degişen arkadaslara yardimci olurum.
Bu sıtede yeni olabilirim belki ama daha once pejo vardi onun icin mesaj sayim az olablir belki 9 tane ama 4000-5000 mesaj olunca ne oluyor o zaman sız dogru ben yalancım oluyorum.Arastırmaci olmanin kotu tarafi ne??????
Üstelik benim mesajimi iyi okursaniz( bu konu hakkinda ilk yazdigimi)
ben sadece rastlanti sonucu eibah denen urunun malezyadakı uretım yapılanyerine denk gelmem ve bende sitedeki arkadaslarla bu bilgiyi paylasmam yoksa bunun dişinda hic bir art nıyetım olamaz, MELİİ beyin kazancida eminim cok azdir üc beş kuruş Allah kesesine bin bereket versin.Benim Melii bey icin iyi veya kotu insan deme hakkim yok onu tanimiyorum cünkü.Ve demedimde zaten deme hakkimda yok.Ben sadece yanliş hatali bilgileri düzeltmeye caliştim.
HA BU ARADA İSTEYEN SİTEYE GİRER İSTEMEYEN GİRMEZ
İLK OKUL COCUGU DEGİLİZ BEN SANA KUSTUM OYNAMIYORUM ........:)

yaylar geldııııı
beyler lısteyıı alıyımmm
05322034975 ulasabılrısınız

melii hayırlı olsun
listeyi güncelleyelim :
1-Pehlivanoğlu
2-burak_skry
3-viper&viper
4- msm89
5- HSG
6-hakanguclu
7-Emre_H7070
8-cryp
9-sernes
10-okanttnc
11-astra_metin
12-Mutlu KOÇER
13-sensei

13 kısı yarın sabahtan arayın benıı anında goruntu yapıyım sıze

sevgılı arkadaslarım sızden ıstedıgım kım 3 cm ıstıyor kım 5 cm ıstıyor onuda bılgılerını verırsenız daha ıyı olur

melii hayırlı olsun
listeyi güncelleyelim :
1-Pehlivanoğlu
2-burak_skry
3-viper&viper
4- msm89
5- HSG
6-hakanguclu
7-Emre_H7070
8-cryp
9-sernes
10-okanttnc
11-astra_metin
12-Mutlu KOÇER
13-sensei

alperen benim araç zaten benzinli jant işini halledicem ondan sonra ozamana kadar melii belki indirimde yapar :)

Biz dün hallettik yay işini. Bana yaylar geldi bugün. Burak'ıkiler de gelmiş. Zaten yabancıdan değil DP den aldık. Dün istedik bugün gönderdiler. Hayırlısı olsun.

aynen arkadaşlar bende çektim foto ama atamadım daha bilgisayara.bu arada dp ile görüştük meliiyi tanıyorlar gayette ve yayı meliiten aldık diyebiliriz aslında alıcak arkadaşlar bu yüzden meliile irtibat kursun fiyatta aynı zaten biz dp ile daha önceden sözleştiğimiz için ordan aldık herkesin bilgisine.

Geri