Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

Uğur, ben sabah 10 gibi giderim oraya erkenden takiim istiyorum, sen kararlaştırdığımız gibi sınavın bitince ara beni. Benim işim erken biterse takılırım sağda solda sorun olmaz benim için.

Bu arada Alperen sen nerden buluosun bu çıkmaları ya, önce koniler şimdi bu angel bayaa iyi fiyatlar

Tamam abi sen nasıl istersen. Umarım çok bekletmem seni oralarda.

sen kendi gozunle gordunmu fabrikanin almanyada oldugunu????
Oyle isminin altina eibach turkiye dıstrıbutoru
yazmakla olmaz bu işler
ama ben kendi gozumle malazyadaki fason ureten fabrikayi gordum ve fabrikadaki ureticilerle konustugumda.Eibach in cin hindistan ve malezyada fason yaptırdıgını
almanyada kutulara koyup alman malki diye sattigini soylediler
1 ay sonra tekrar malezyaya gıdıcem o zaman fotograflarini ceker siteye eklerim.
Ayrica ben dp tuning i aradim 0 212 422 70 70
seni sordum melii diye seni ordaki insanlar tanimiyor burda oyle biri çalişmiyor dediler
sen nasil distribütör oluyorsun onuda anlamadim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bak batuhan kardeşim öyle işkembeden konuşmakla olmaz bu işler konuyu sessiz sedasız izliyorum ama bi yere kadar
şimdi demişsinki :aıbach ın malezyaya almanyaya hatta çine veya hindistana vsvs x ülkelere bile yapılsa yada yaptırsa aıbach markası ve patenti o std lara uygun olarak üretilir farklı diil mesela ispanyada almanyada yada başka ülkelerde üretilen mesela opel corsa farklımı üretiliyo sanıyosun sen ? buda böyle bişi std lara uygun öyle bilip bilmeden yazmayın konuya eğer aıbach ism,ini kullanıyorsa zaten suç işlemiş olur ve gereken yapılır bu üretici firmalara neyse
2. konu ise burda satanı araştırıcağınıza bence ürünü en hesaplı nasıl alırsınız bunu araştırmak lazım piyasadan ucuz fıata veriyorsa ne güzel opelim net deki üyelere en güzel güzelliği yapmış oluyor derim ben extra olarakda burda bi sürü sponsor fırma varke dp nin reklamı ve telefonlarınada gerek yok adam zaten belirtmiş
şimdi :
siz mesela wv fave lerin motor bloklarını tr de yapılıp almanyaya gittiğini biliyomuydunuz ? şimdi bu bloklar dandikmi oluyor da almanlar bu ürünü kullanıyolar gibi :):)
neyse ben düşüncelerimi yazdım gerisi size kalmış :):)
sizlerden ricam burda ki,şileri diil ürünlerin fıatlarını eleştiriniz saygılar

Son düzenleme:
semde 440 montaj dahil melinin fiyatıda aynı dimi melii ama montaj hariç galiba
öğlen haber bekliyorum kafana yatmaz ise tekte gidebilirsin moruk kasmayım sonra seni

yok kardeşim yaa aslında senle gitmeyiçok istiyorum ama şimdi yayları ikimizde başka yerlerden aldık sadece montaj yaptırıcaz bitane elemanları var onlarında bu işi yapan oyuzden. bide yogun oluyomuş cumartesileri ama olmadı senin bildiğin yer varsa orda yaptırırız. tabi bu benim arkadaş senin yayları takmazsa

olsun serdar o zaman tek senin yayları takarız
ben karşıda tanıdık var 50 tl'ye takıyor orda yaptırırım fark etmez
maksat tanışmak ondan sonra serina17 ile jant için buluşcam sonra yenibosna i-tec ile görüşcem angel aldım ondan onları takıcaz orijinal farları sattım sefaköyde birisine o yenisbosnaya gelcek ona vericem

angeller ozel fıyat yapıcam ama ben takmıyurm ıste takarımda bıraz ugrastırıyor
yarın yazıcam fıyatınıı :)

Yay bende düşünüyordum fakat ters zamana denk geldi harcama yapamıyorum daha sonra inşallah ama fotoğrafları merakla beklıyorum.

yaz geldi piyasa canlandı..rekabet te iyi...melii fiyatları biraz çekersin aşağı artık liste fiyatına doğru:)

Geri