Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

burak aç camları boşver klimayı gitsin şu anda tek çaren bu
servise aracı sokarken ; yanından hiç ayrılmam hatta araca binerim ustayla nereye giderse gitsin;bence aldılar yenisini taktılar bozuğu.tek çaren paran olana kadar bir yerde söktür kenara koy ; paran olunca yenisini alır taktırırsın başk açaren yok gibi

can abi kaça taktı yayları usta servise sorayım dedim kaça takarsınız diye 120 artı KDV dedi:D:D:D
kompresör olayı çok kafamı karıştırdı bu arada size bi bilgi vereyim ki başınıza gelmesin arkadaşlar yüksek hızlarda klimayı devreye sokmakmış bu arızanın sebebi klima düşük süratlerde veya duruken açılıp daha sonra hızlanılmalıymış bi ustanın dediği bu bana olayda aynen şu şekilde açıkladı hızlı koşan birine çelme takılması gibiymiş olay ve bunuda kimse bilmez yazın en çok bu arıza oluşurmuş.

saol metin abi can sıkıcı bi durum ya artık arabanın tüm filtlerini alıcam yağınıda alıcam vericem bi özel servise tak kardeşim şunları diyicem okadar her bakımım bi olay oldu artık.

burak çok geçmiş olsun kardeşim bence hiç servislere girme derim hepsi soyguncu olmuş servislerin güzel bir opel tamirci bul baksın çıkma falan taktır derim. 2000 lira ii para ama kısa sürede halletmen gereken bir durum yoksa başına daha büyük dert açar gibime geliyo

saol serdar klimayı açmadığım sürece hiç bir derdi yok klima açarsam bi süre sonra kayış koparmış ve araç yürümezmiş o derece yani.parçanın sıfırı 2000 kusur artı işçilik falan ama çıkma dün 500tl buldum fakat yaptırmaya zamanım yoktu izmirde merkez opel servisteki usta baya bi dürüst geldi ve mantıklı açıklamalar yaptı zamanım olunca oraya gidicem ve bakıcak basınç durumana falan ona göre işlem yapıcak.bu arada 2000tl lik parçanın 2 yıl garantisi var ama 500 aldım mıda bozulsa bile aldığım parça 3 tane daha alırım o parçadan sağlamını bulana kadar bu yüzden orjinali düşünmüyorum bile.

BUgün nihayet yaylarımı taktırdım, res,mleri akşama koyarım. İşte izlenimler
1- 3,5cm tam istediğim gibi düşürdü. Çamurlukla lastik arasındaki o boşluk tamamen kapandı.
2- Zıplama yok, konforda bozulma yok, sürtme veya ses yok, sadece çok sert çukurlara düşerseniz farkı anlayabiliyorsunuz
3-Viraj alış gerçekten güzel. Normalde arkanın kopması gereken keskin virajda çok hafif kayma ile kurtardı.
4- Tek farkettiğim ABS biraz daha erken devreye griyor

şimdilik bu kadar

valla bencede 2 3 gün kullan bakalım ne olcak alperende bende aynı şeyleri yaşadık. inşallah bu yaylardada böle bi sorun çıkmaz zaten olursa tek çare konı amortisör. yada yayları satıp (yarı fiyatına bile olmaz) tekrar orj yaylara dönmek

bu arada bizde alperenle yarın sabah taktırıyoruz yayları bakalım neler olacak :D

Uğur un arabada da sürtme yok gayet güzel oldu. Taktırma fiyatına gelince ben 80 verdim Uğur pazarlık yaptı 70 e taktırdı :)

Geri