Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

Serdar hayırlı olsun. çok iyi oldu ya inşallah sorun çıkarmaz ilerde.

inşallah kardeşim bence bıraz daha salıcak gibime geliyo ama bakalım 3 gün sona çıkar meydana uğur.. ama sende 18 jant var okadar problem olmaz bence

bende 16 jant var biraz daha yere yakın seninkinden

İşte beklenen son ;) Bu arada daha inmesin Serdar :D Zaten traktör misali gidiyorum. Ayrıntılı fotoları Astra H başlığına koydum.

uğur süper olmuş
ama yay takan arkadaşlar koniler için para biriktirmeye başlasınlar inanılmaz derdece performansı getiriyor

Yaylar gelince başlığa katılım sıfır oldu :) Nerdesiniz ahaliiii. Alperen fotolar nerde?

İzmit ten döndüm. Dönüş yolunda arabada 2 çocuk ve ben dahil 4 yetişkin vardı. Bagajda orta dolluluktaydı. Hiçir sürtme veya olumsuz durum yaşamadım. Zıplama şikayetim hala yok umarım da olmaz. Ama yoldaki ymalrı ve ksikleri gerçekten hissettiriyor, sanırım orjinale göre biraz dah sert karakterli olmasından

uğur yayları takamadık ki katılımda bulunalım:D ama takipteyim bakalım yorumları ve izlenimleri olumsuz bişey olursa hemen geri yollayım:D:D:D:D
şaka bi yana içim gidiyor gerçekten bagajda yatıyorlar öyle aylarca araştır bul bekle al sonra öyle yatsın bagajda nasip işte zamanında gelseydi süper olucaktı ama yinede anlımızın akıyla çıktık gibi bu işte çok bi toplu alım olamasada 3 kişi aldık yayları diğer alan herkesede hayırlı uğurlu kazasız belasız olsun inşallah.

İzmit ten döndüm. Dönüş yolunda arabada 2 çocuk ve ben dahil 4 yetişkin vardı. Bagajda orta dolluluktaydı. Hiçir sürtme veya olumsuz durum yaşamadım. Zıplama şikayetim hala yok umarım da olmaz. Ama yoldaki ymalrı ve ksikleri gerçekten hissettiriyor, sanırım orjinale göre biraz dah sert karakterli olmasından
bıraz zaman gecınce daha cok zıplar :)

Geri