Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

ah ahh dün taktırıcaktım klima işi yarım günümü yedi yarım günde servisteydim sabahtan şimdi bekle bakalım bidaha nezaman izmire gidicem babam ekimden önce biyeri kıpırdayamazsın dedi:Dbelki burda bulurum biyerler takıcak.fotoları bekliyoruz can abi ve uğurdan.

istersen bir tanıdık var özel servis telefonun verim bir görüş...pardon ya sen izmirdesin...

evet abi hatta şuanda izmirde bile değilim marmarise geldim sabah uzun bi süre burdayım yaz sonuna kalıcak tamiri sanırsam ama aklıma kurcalayan şey çok:(

biz 50tl ye taktırıyoruz burda aslında 50 bile çok yaaa altı üstü 8 10 tane somun söküp takıyolar

serdar para kazanmak ne kadar basitleşti
10 tane yay taksa günde 500 kağıt paraya bak
ben bu parayı 7 günde alıyorum adam 1 günde ve yay dışındada işlerde çıkıyor

ARkadaşlar Bilgisayara bişeyler oldu benim. Anca açabildim. Kapatınca tekrar açabilir miyim bilmiyorum :( Yaylar süper bi görüntü sağladı. Ama bende yaylanma mevcut. Can abiden ayrılınca denemek amaçlı 180e kadar çıktım. Eskisi gibi konfor yok gibi geldi. Belki jantlardandır. Haftayada rota sokcam arabayı. Bu aralar vakit çok kısıtlı. Dün gece yıkattım arabayı bugün akşama doğru koyarım foto. Benim çok hoşuma gitti.

Can abi canın saolsun piyasaya göre pahalı taktırdık ama napalım. Oraya kadar gittikten sonra geri dönmek olmazdı ;) Sürtme yok şuanda. Bundan sonrada olmaz inşallah.

Dün gece İzmit'e gittim. Gece sürüşünde ilk farkettiğim şey, kaputa doğru baktığımda arabanın gerçekten alçaldığını hissetmem oldu.

Arkadaşımın Seat ına H&R takmıştık ve o çok zıplatıyordu. Onunla karşılaştırdığımda ben de zıplatma sorunu yok. Yola çok yorgun çıktım belki onun etksidir ama yoldaki hafif bozuklukları hissettirdi, otobandaki yamalar veya kesikler içerde hissediliyor (ama zıplama şeklinde değil). Dönüş yolunda tekar deneyeceğim.

Bunun dışında direksiyon tepkisi gerçekten iyileşti, yüksek hızlarda ani manevralarda sanki araba hiç esnemiyor.

Ön taraf bayaa bi yere yakın oldu, sanırım ön ek işinden vazgeçmem lazım.

Geri